Horoskop dla Koziorożców na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec


Koziorożec 21.12-20.01.

Dla Tych, które urodziły się w pierwszych 7 stopniach znaku Koziorożca, rok 2018 będzie czasem testów i egzaminów.

To wszystko za sprawą Saturna, który znajduje się właśnie w Waszym znaku. Motto Wasze na ten rok to: : sprawdzam. Nie przynosi to dobrej witalności, można powiedzieć, że zakres Waszych działań będzie ograniczony do rzeczy koniecznych i pierwszoplanowych. Trzeba dokładnie wiedzieć, czego się chce i jak ognia unikać przypadkowości.

czytaj wiecej


Nihil novi sub sole, czyli o nowiu w znaku Koziorożca

Autor wpisu: , Opublikowano 27 grudnia 2016 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Księżyc , Ryby


Kolejny nów przypada na 29.12 na godzinę 7.53, oczywiście, w znaku Koziorożca. Sam Koziorożec nie napawa optymizmem, jego atrybuty to: powaga, koncentracja i zdecydowanie. Słońce i Księżyc w niezwykle mało towarzyskim znaku Koziorożca nie zachęcają do towarzyskich spotkań i rozmów. W tym dniu dominuje dystans, powściągliwość i niechęć do ukazywania uczuć. Nawet niemożność, nieumiejętność  żywej, emocjonalnej reakcji.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Koziorożec 22.12-20.01

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec


Rok 2014 rozpoczyna się nowiem w znaku Koziorożca. Tam też znajdują się Merkury, Wenus i oczywiście Pluton. To doskonały zastrzyk energetyczny dla wszystkich Koziorożców, zwłaszcza dla tych, którzy urodzili się na początku stycznia. Takie nagromadzenie planet w tym znaku zapowiada znaczące i ważne przewroty w życiu.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Koziorożec

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec


Koziorożec
22.12-20.01

Cierpliwe Koziorożce należą do żywiołu Ziemi. Typową strategią tego znaku jest ostrożne stąpanie, jako że to prowadzi do celu. Rok 2013 będzie czasem nagród, które niejako osłodzą trudy ostatnich dwóch lat. To definitywne odejście przeszłości, pewne osoby, nawet takie, które towarzyszyły od wielu lat, znikną z życia.

czytaj wiecej


Koziorożec

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Czytelnia , Koziorożec


Największym afrontem dla Koziorożca jest niepoważne traktowanie. Ten znak od najmłodszych lat cechuje nadpowaga i opanowanie. Nic w tym dziwnego, urodzeni wtedy, kiedy Ziemia skuta jest lodem, okazują, chcąc nie chcąc, chłód i duże zdystansowanie. Osoby identyfikujące się z tym znakiem, już w dzieciństwie obarczane są obowiązkami, które nie pozwalają im na beztroskę.
Od niemowlęctwa niemal czują się niechciane i odpowiedzialne, ta odpowiedzialność czasem przytłacza przez całe życie. Istnieje powiedzenie, że Koziorożec, jak jest młody, to jest stary, a jak jest stary, to młodnieje. Nie dziecinnieje, ale uczy się korzystania z przywilejów młodości.

czytaj wiecej