Horoskop dla Wodników na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Bez kategorii , Czytelnia , Horoskop , Wodnik


Wodnik 20.01 – 18.02.

Ten rok okaże się przełomowym dla osób spod znaku Wodnika. To czas, gdy nie tylko marzymy, ale też możemy wcielić marzenia w rzeczywistość. Dyscyplina i pełne zaangażowanie mogą sprawić cuda.

Pierwsza połowa roku zapowiada się jako ekstremalnie dynamiczna, można zmienić dom, jako że poszukujesz właściwego dachu nad głową. Można też zmienić pracodawcę. To ważne, zasadnicze kwestie, które należy doprecyzować w tym roku.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Wodnik 21.01-19.02

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Wodnik


Nadchodzący rok będzie nieco lżejszy niż poprzedni. Wprawdzie Wodniki nadal obowiązuje czas wytrwałości, żmudnych zajęć i wyrzeczeń, ale od lipca da się odczuć wyraźną ulgę, wszystko będzie toczyło się łatwiej. Jednocześnie Mars będzie namawiał do wprowadzania w życie” planów nie z tej ziemi”.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Wodnik

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Wodnik


Wodnik
21.01-19.02

Oryginalność Wodników wynika z ich abstrakcyjnego myślenia, które jest tak charakterystyczne dla żywiołu powietrza. Rok 2013 przyniesie zmianę dotychczasowych planów. Już jesienią 2012 roku pojawiły się trudności w osiąganiu tego, co miało być zrealizowane, na dodatek przyszłość zawodowa stała się niepewna.

czytaj wiecej


Wodnik, oryginalny indywidualista.

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Czytelnia , Wodnik


„Kiedy Wolność całuje nas w czoło
Pod jej pocałunkiem nieraz pojawia się krew.”
Gustave Leroy „ Republika francuska”

To przedostatni z zodiakalnej dwunastki, nastawiony na nowości, reformator i rewolucjonista. Jest znakiem powietrznym, rządzi nim pełen fanaberii Uran, stąd też mało w Wodniku sentymentów, ludzi postrzega tak, jakby byli pionkami na polu szachowym. Wodnik przeczuwa Ducha, ale stara się Go przyjąć posługując się rozumem, co często kończy się katastrofą. Nieprzewidywalny aż do bólu, liczy na pełne poparcie przez innych swoich niezrozumiałych idei i zamysłów. Jest twórcą rewolucji, świat zastany go przeraża i nie zadawala, stąd też burzy go, nie budując nic w zamian. Świetny partyzant, kiepski rzemieślnik, nieprzydatny w czasach pokoju.

czytaj wiecej