Horoskop dla Panny na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Panna


Panna 23.08- 23.09.

Saturn wchodzący do przychylnego Wam znaku Koziorożca spowoduje możliwość tworzenia nowej rzeczywistości w życiu. Końcówka roku 2017 zapowiedziała konieczność zmian, kolejny rok przyniesie ich realizację. Do harmonijnych wpływów Saturna dołącza się Jowisz i to za jego sprawą pierwsza połowa roku stanie się  niezwykle przyjemną i  przytomną wspinaczką w górę.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Lilith w Pannie

Autor wpisu: , Opublikowano 23 listopada 2014 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Lilith , Panna


Dnia 27.11.2014 roku o 23.50 Lilith przechodzi do znaku Panny.

Lilith w znaku Panny  bez wątpienia jest połączeniem świętości, pobożności i piekielności. Takie połączenie stanowi nierozerwalną całość, jedność i pełnię, sacrum i profanum. Postacią biblijną, której przypisywano wszystkie te cechy, była Maria Magdalena, zarzucano jej, zupełnie niesłusznie, nierząd, a  po latach znieważania, uznano  za świętą.

Maria Magdalena przypomina wielkie boginie starożytności- każda z nich miała boską władzę, manifestowała  również swój aspekt seksualny. Maria Magdalena całowała Jezusa w usta, była też kobietą zamożną i niezależną, za co nie lubili jej inni uczniowie Jezusa.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Panna 24.08-23.09

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Panna


Pracowite Panny i w tym roku będą miały wiele okazji, by wykazać się niezawodnością i solidnością. Rok 2014 to kontynuacja dobrej passy roku ubiegłego. Podnoszenie kwalifikacji, ugruntowywanie swojej pozycji, awans i podwyżka dochodów. Ważne jest jednak to, aby Panny zadbały o jakość umów zawieranych w ramach każdego partnerstwa. Neptun może dokuczyć zwłaszcza Pannom urodzonym w sierpniu, zatem każdy kontrakt musi mieć czytelne i jasne zasady.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Panna

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Panna


Panna
24.08-22.09

Kontynuacja dobrej passy, rozpoczętej w 2012 roku trwa. Wprawdzie dla ziemskich Panien wybór pomiędzy wieloma możliwościami może być trudny, ale tutaj umiejętność analizy bardzo się przyda. Uważaj o czym marzysz, dokładnie zbadaj swoją podświadomość, gdyż często spełnia  się to, co głęboko utajone. Rok 2013 da Ci dobrą passę praktycznie we wszystkim, jak i umocni sensowne początki z roku ubiegłego.

czytaj wiecej