Horoskop dla Wagi na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Waga


Waga 23.09- 23.10.

Najintensywniejsze działania dla wszystkich Wag będą pochodziły od Saturna, który rezyduje już w znaku Koziorożca. Nakaże on oszczędniej żyć i ponownie przyjrzeć się swoim układom.

 Zwłaszcza wszelkie relacje i kooperacje zawodowe będą poddawane wątpliwościom. Dotychczasowe układy staną się nieopłacalne, a oczekiwania wobec Ciebie, Wago, zbyt wygórowane. Szykuje się swoista izba wytrzeźwień po  optymistycznym czasie ostatniego roku. Czujność w układach i czujność w finansach, ciężko będzie w tym roku utrzymać dotychczasowy poziom finansowy bez wprowadzenia licznych, rewolucyjnych nawet zmian. To ostatni moment, aby móc wykreować siebie jako indywiduum i dać się ponieść innowacyjnym ideom i pomysłom.

czytaj wiecej


Wokół nowiu i pełni – Październik

Autor wpisu: , Opublikowano 28 września 2016 , Kategoria Aktualności , Baran , Czytelnia , Horoskop , Księżyc , Waga


1.10.2016 o godzinie 2.11 na nocnym niebie mamy nów w znaku Wagi, co znaczy, że obydwa światła ( Słońce i Księżyc) tworzące nów, są w tym właśnie znaku.

 

Każdy znak zodiaku charakteryzuje się specyficzną aktywnością, nów w siódmym znaku zodiakalnym, wskazuje typową dla Wag aktywność. Rozważania i ewentualne strategie działania wezmą górę na impulsem i spontanicznością.

 

Nów, czyli koniunkcja Słońca i Księżyca nie będzie jedynym aspektem, jaki Księżyc odbierze w ciągu tego dnia. Księżyc spotka się w sposób harmonijny z Saturnem ( obie planety będą od siebie w odległości 60 stopniu, w tzw sekstylu) oraz o 15.29 z Plutonem, w aspekcie nieharmonijnym, bo w kwadraturze.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Lilith w Wadze

Autor wpisu: , Opublikowano 7 września 2015 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Lilith , Waga


Od 25.08. 2015 roku Lilith znajduje się znaku Wagi. W towarzystwie Węzła Księżycowego i Merkurego wskaże potrzebę wyjaśnienia tego wszystkiego, co niejasne i bolesne w najbliższych relacjach.” Ja”, a moje partnerstwo, czasem na ostrzu noża, na być (razem) dalej albo nie być. Przyjrzymy się na nowo swoim kontaktom z przyjaciółkami i przyjaciółmi, dostrzeżemy, ile w nich płytkiego przyzwyczajenia i pozostawania ze sobą nadal, mimo, iż to, co najlepsze, przeminęło z wiatrem. Wagą rządzi Wenus, w naszej kulturze kojarzona li tylko z układnością, przyjemnością i uległością. Lilith i Wenus, to możliwość przypatrzenia się często zapominanemu, bo niewygodnemu obliczu tejże Bogini- jako walczącej i świadomej siebie kobiety, jako tej, która decyduje i wybiera, mając na względzie tylko i wyłącznie swoje dobro.

 

Lilith i Wenus, to obraz Wagi niekoniecznie spełniającej się w partnerstwie, to pokaz rys na tymże partnerstwie, manifestacja partnerskiego jarzma, odsłona patriarchalnych norm, tego, co partnerstwo daje i odbiera.

IW klimacie znaku Wagi musi się pojawić  ulubiony temat Lilith- równość!

Pamiętamy przecież, że wszędzie tam, gdzie Ona występuje, żąda bezwzględnej równości. Zatem czekają nas konstatacje na temat równości we własnych relacjach miłosnych, rodzicielskich, domowych, zawodowych.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Waga 24.09-23.10

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Waga


Rok 2014 jest momentem wielu przełomów. Wenus, patronka Wag, która do 1.02 porusza się ruchem wstecznym, nie osłodzi życia. Przypomną się słodkie i niesłodkie chwile w relacjach. Dobrze jest przypomnieć sobie czas sprzed ośmiu lat, jako że:” nihil novi sub sole..” W większości przypadków dotychczasowe związki będą wydawały się niemrawe, a dotychczasowi partnerzy nieinteresujący. Pokusa skoku w bok będzie olbrzymia. Jednak warto pamiętać, że sytuacje uruchomione do 31.01 nie przyniosą chwilowego nawet zadowolenia.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Waga

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Waga


Waga
23.09-23.10

Ostatnie dwa lata były ciężkim okresem dla wielu Wag. Sporo zniechęcenia i zmęczenia wpłynęło na jakość drogi i wyborów przez Was podejmowanych. Dla Wag z września nadchodzi czas ulgi i wzbogacania się, dla Wag październikowych, czas ponownych wyborów.

czytaj wiecej