Horoskop dla Strzelców na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Strzelec


Strzelec 22.11- 21.12.

To będzie dynamiczny rok w dużej części poświęcony porządkowaniu. Wasz władca, Jowisz, przebywa w znaku Skorpiona, decyduje zatem o generalnych porządkach w życiu. Już od początku roku 2018 możecie mieć wrażenie gruntownej penetracji Waszej psychiki. Nie warto decydować pochopnie, pod wpływem chwili czy nastroju. Wielokrotne sprawdzanie i układanie indywidualnego podejścia do świata na pewno się opłaci. Układ, w którym jesteście, mówi o zakończeniach, zamykaniu się na niektóre znajomości.

czytaj wiecej


Lilith w Strzelcu 14.02.2017 do 9.11.2017

Autor wpisu: , Opublikowano 8 marca 2017 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Lilith , Strzelec


Można się zastanowić, czy pobyt Lilith w znaku Skorpiona przyczynił się w jakiś sposób do umocnienia pozycji kobiet?  Na pewno  przyczynił się do manifestowania ich jedności i do masowych wystąpień przeciwko represyjnej polityce wobec nich.

Sprawa poszanowania a nawet zapewnienia kobietom podstawowych praw człowieka w ostatnich latach staje się szczególnie istotna. Im silniejsze instytucje autorytarne, tym większe lekceważenie kobiet. Lekceważenie ich uczuć, ich siły, ich głosu, myślenia i odczuwania. Za to jest masowe ich ogłupianie i zniewalanie.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Saturn w Strzelcu

Autor wpisu: , Opublikowano 22 grudnia 2014 , Kategoria Czytelnia , Planety , Strzelec


(Saturn do Strzelca 23.12, pozostanie 19.12.2017, przerwa 15.06-18.09.2015.)

Strzelec jest znakiem odkrywania wyższego sensu w życiu, tym samym jest  związany ze znaczeniem owego sensu. Pozwala na pojmowanie tego, co w każdym indywidualnym życiu ma bardziej lub mniej istotne znaczenie. To indywidualne znaczenie przerabia we własną religię, w ideologię osobistego życia .

 Dla Stachury sensem i znaczeniem w życiu była poezja;” Wszystko jest poezja.” Tak lapidarnie zdefiniowany sens powinien charakteryzować każdego człowieka. Sens na poziomie podstawowym oznacza zbiór praw, którymi się kierujemy, w wyższym znaczeniu mówi o głębokim, archetypowym postrzeganiu siebie w Kosmosie. Pojmujemy to zazwyczaj w sposób subtelny i niejednoznaczny. Domeną Strzelca jest instynkt lub intuicja, w zależności od tego, która część osobowości jest bardziej świadoma siebie. Pamiętamy, że Strzelec do połowy jest zwierzęciem, a do połowy człowiekiem. Co zatem przeważy?

Przez ostatnie dwa lata Saturn był w Skorpionie. Tym samym funkcjonował pod auspicjami Plutona, obie planety znajdowały się w znakach władanych przez tę drugą, Skorpionem włada Pluton, a ten znajduje się w Koziorożcu, władanym przez Saturna.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Strzelec 23.11-22.12

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Strzelec


Rok 2014 to spektakularny czas dla wszystkich Strzelców. Wrażenie, że nie ogarnia się niczego, będzie jak najbardziej prawdziwe. Ponieważ już w grudniu  Saturn zawita do Waszego znaku, należy jak najszybciej uporać się z zaległościami. Stąd przeświadczenie, że czasu jest za mało, a spraw do załatwienia za dużo. Najbardziej niepoukładane będą kwestie uczuciowe. W uporządkowane życie wejdą silne emocje, jakich dawno lub do tej pory wcale, nie było. Czasem ma się wrażenie, że spotykamy miłość swojego życia i tak będzie w tym roku.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Strzelec

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Strzelec


Strzelec
23.11-21.12

Trochę dziwny to będzie rok dla Łuczniczek, zniechęcenie, rozczarowanie będzie się przeplatało z inspiracją i uduchowieniem. Pewnie dojdziesz do wniosku, że żadnego z ważnych dla siebie marzeń, nie zrealizowałaś, że to, co robisz jest płaskie i płytkie i masz tego dość. To bardzo dobry czas na całkowite odejście od dotychczasowej drogi życiowej, zrealizowanie podróży życia, zapoznanie się z czymś zupełnie odmiennym od tego, do czego przywykłaś.

czytaj wiecej