Horoskop dla Bliźniąt na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Bliźnięta , Czytelnia , Horoskop


Bliźnięta 21.05.- 21.06.

Rok 2018 nie będzie dla Bliźniąt czasem beztroskiego świętowania. Pierwsza połowa roku będzie wypełniona różnorodnymi zadaniami, które natychmiast trzeba będzie zrealizować. To za sprawą Saturna i Plutona, które ze znaku Koziorożca będą nieharmonijnie aspektować Wasze Słońce. Lekkości poczynaniom nie doda również Jowisz. Naciski tychże planet sprawią, że nic, co do tej pory uzyskane, nie będzie odpowiadało Waszym marzeniom.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Bliźnięta 22.05-21.06

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Bliźnięta , Czytelnia , Horoskop


Dla Bliźniąt urodzonych w czerwcu zapowiada się rok śmiałych, oryginalnych decyzji, znacznie wykraczających poza ich dotychczasowe doświadczenia. Zarówno Uran jak i od lipca Jowisz będą zachęcały do odważnych i niestandardowych posunięć. Dotyczy to przede wszystkim decyzji zawodowych. Być może w istniejącej już firmie przyjdzie zmienić stanowisko, które to zaoferuje konieczność nauczenia się czegoś całkiem nowego.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Bliźnięta

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Bliźnięta , Czytelnia , Horoskop


Bliźnięta
21.05-21.06

Pierwsza połowa roku upłynie dla powietrznych Bliźniąt pod hasłem głębokiego wnikania w swoją dwoistą naturę. Zdumione dostrzegą, że są istotami namiętnymi o dość ciemnej stronie osobowości, innym słowy, ujawni się inna, nieznana część ja. W tym czasie dość luźno potraktujecie obowiązujące zasady towarzyskie, mało tego, po wielokroć je złamiecie. Wszystko co sztywne i ograniczone, zwłaszcza w zachowaniach interpersonalnych będzie przez Was wykpione i wyśmiane.

czytaj wiecej


Bliźnięta, czyli o działaniu skierowanym w przestrzeń.

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Bliźnięta , Czytelnia


Znak Barana przynosi ze sobą pierwotna energię życia, Byk znajduje dla tej energii formę, Bliźnięta i do energii i do formy wprowadzają dualizm.

Bliźniętami rządzi Merkury, genialny przekaziciel cudzych wieści, znający opinie na każdy temat. Niepokoić jednak może to, że nigdy nie miał własnego zdania. Jako znak powietrza Gemini odpowiadają za ruch, bardziej lub mniej celowy, funkcje mentalne i umiejętność nawiązywania kontaktów werbalnych. Ruch, zarówno ten fizyczny, jak i ten stymulowany przez ośrodki nerwowe, powinien być płynny, harmonijny, wypowiedzi zrozumiałe, miłe dla ucha, i co ważne, konkretne i na temat, posiadające sens. Zbieranie informacji jest swoistym hobby ciekawskich Bliźniąt. Często jest jednak tak, że poszczególne wiadomości łatwo wpadają i jeszcze łatwiej wypadają z rozwichrzonej głowy! Wiadomości są traktowane przez Bliźnięta jako dodatkowa czynność niewymagająca skupienia. Zresztą koncentrowanie się na jednym temacie jest problematyczne. Zazwyczaj, ci wieczni optymiści, rozpoczynają parę spraw naraz i żadnej z nich nie kończą.

czytaj wiecej


Wenus w Bliźniętach 2012

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Bliźnięta , Czytelnia


Przystawka jest podawana przed daniem głównym, po to, by zaostrzyć apetyt, rozgrzewka jest konieczna przed intensywnym wysiłkiem fizycznym. Konstelacje majowo- czerwcowe są rodzajem prologu przed pierwszą dokładną kwadratura Urana i Plutona.

Wenus od kwietnia do sierpnia 2012 roku przebywa w znaku Bliźniąt. Tam też od czerwca znajdzie się Jowisz. Dwa benefiki w znaku zmiennym oznaczają zmiany w miłości i w finansach. Jak wiemy, pierwszy dokładny aspekt Urana i Plutona,  będzie miał miejsce 24.06.2012 roku, to pierwsza z siedmiu kwadratur.

czytaj wiecej