Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2014 – Koziorożec 22.12-20.01

Horoskop 2014 – Koziorożec 22.12-20.01

Rok 2014 rozpoczyna się nowiem w znaku Koziorożca. Tam też znajdują się Merkury, Wenus i oczywiście Pluton. To doskonały zastrzyk energetyczny dla wszystkich Koziorożców, zwłaszcza dla tych, którzy urodzili się na początku stycznia. Takie nagromadzenie planet w tym znaku zapowiada znaczące i ważne przewroty w życiu.

Okres do lipca 2014 roku jest tym momentem, kiedy rozstrzyga się życie. Do tego bowiem czasu Jowisz znajduje się w znaku Raka, znaku opozycyjnym do Koziorożca.

Przełomy w sposobie i trybie życia. Jowisz dodaje odwagi, sprawia, że w głowach wielu Koziorożców pojawi się myśl: „jeśli nie teraz, to już nigdy….”. Teraz rzucam pracę, robię coś własnego, ambitnego, coś o czym wszystkim marzyłam. To konieczność działania, zwłaszcza, że Mars znajduje się w Wadze i tworzy kwadraturę do znaku Koziorożca. Zatem i Jowisz w Raku i Mars zachęcają, a nawet zmuszają „do  wyskoków”. Element rozpoczynania czegoś całkiem od nowa również przełoży się na partnerstwo, gdyż Wenus jest w Koziorożcu i wyjątkowo długo tam pozostanie( artykuł „ Taniec Wenus”). To ona wraz z towarzyszącymi planetami w znakach kardynalnych zadba o to, by inni ludzie stali się inspiracją do zadecydowania o swojej przyszłości. Koziorożce uwierzą, że są kochane i zdecydują się na życie we dwójkę.

Uran doda spontaniczności w podejmowaniu nagłych, niezaplanowanych decyzji.

W kwestiach własnego prestiżu wiele pokazała jesień 2013 roku, zatem, jeśli wtedy pojawiły się drogi kariery, trzeba je kontynuować, jeśli natomiast ten czas był w Waszym odczuciu czasem klęski i niezadowolenia, pora odejść….

Relaksu potrzebować będziecie  sierpniu, gdyż do lipca 2014 wykorzystywać będziecie każdą nadarzającą się okazję.