Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Skorpionów na rok 2018

Horoskop dla Skorpionów na rok 2018

Skorpion 23.10-22.11.

Im intensywniej w tym roku, tym bardziej ekscytująco. Po pierwsze Jowisz w Waszym znaku pozwoli Wam sięgać, tam, gdzie do tej pory nie odważałyście się. I to bynajmniej nie z braku odwagi, tej Wam nigdy nie brakuje, lecz z braku możliwości.

 W tym roku będzie ich bez liku. Rok, nadmiernej aktywności, ciągle w ruchu, zarówno fizycznie, poprzez podróże, jak i intelektualnie, do tego dojdzie jeszcze burza emocjonalna. Z jednej strony łapie się grunt pod nogami, Saturn w Koziorożcu nadaje Waszym poczynaniom formy. Z drugiej strony, nie wszystko jeszcze zostało dopowiedziane, na szczęście na owo dookreślanie macie czas do listopada. Czas na ekspansję, rozrost, pozostawienie jałowych zajęć, rozpoczęcie nowego, paroletniego etapu w życiu. Niezwykła będzie jasność widzenia tego, co obumarłe i tego, co daje perspektywę na lata. Czas tworzenia nowej jakości- w życiu prywatnym i zawodowym, ustanawianie nowych pryncypiów, takich, które pełniej będą Was wyrażały. Nie warto walczyć o przewidywalność, czy tez niezmienność projektów. Istotą Jowisza, który jest w Waszym znaku, jest rozwój, deklarując jakiekolwiek wymagania względem rozwoju, sami się ograniczamy. Rozróżnianie rzeczy istotnych od mniej istotnych, to jest ważne. Pytanie, co mnie rozwija i co mnie wzmacnia i nadanie takiego właśnie  kierunku swojemu życiu, bez żadnych kompromisów. Jesienią, za sprawą planety Wenus, która od 9.09 przebywa w Waszym znaku, przeżyjecie intensywny romans, flirt, znajomość, która pozwoli stwierdzić, że dotychczasowe życie emocjonalne było zbyt ubogie. Głębokie i konstruktywne rozmowy to kwestia Merkurego, który wspiera też istotne dla rozwoju informacje. Te uzyskacie w okresie od 10.10 do 16.11. Nów w Waszym znaku przypada na 7.11, to bardzo transformujący dzień dla Was, a ważne informacje odczytacie między wierszami.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX