Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Konsultacje – Racibórz

Astrologią zajmuję się już od dawna.  Początkowo była fascynacja mitologią, szeroko pojmowaną gnoza, później przyszedł czas na studia astrologiczne pod życzliwym okiem Leszka Weresa. Efektem uczestniczenia w wykładach astropsychologów : Liz Green, Verena Bachmann, Claude Weis oraz fascynacji metodami poznawania głębi człowieka stosowanymi przez Stanislava Groffa czy Richarda Tarnasa, było pojmowanie astrologii jako dynamicznego narzędzia metody w oddziaływaniu na swój własny i innych los.

Obraz astrologii w ostatnich czasach zmienił się i obowiązuje ujęcie dynamiczne z możliwością wykorzystywania swoich mocnych stron. Niezależnie od tego, jaką mamy energetykę zapisaną w horoskopie, można tak planować swój czas, aby wykorzystać swoje mocne strony. Podczas pracy z Klientem analizuje się mocne strony i poszukuje się czasu umożliwiającego wprowadzania efektywnych zmian w życiu. Horoskop mówi wszystko o człowieku, jego temperamencie, charakterze, sposobie działania, emocjonalności, traumach i zranieniach. Pozwala też odkryć typ umysłowości, schematy i nawyki w działaniu i myśleniu.

Celem konsultacji astrologicznych i wykorzystywanych przeze mnie metod NLP jest praca nad efektywnym zastosowaniem potencjału Klienta. Uświadomienie własnych zasobów i talentów oraz podanie odpowiedniego czasu do pracy nad sobą.

Efektem takiej pracy jest zwiększona samoświadomość, realizowanie misji czy też celu życiowego, pomnożenie komfortu życiowego.

Tematyka konsultacji jest różnorodna, począwszy od klasycznej interpretacji horoskopu, poprzez analizę relacji miłosnych i biznesowych, zawodowych, interpersonalnych

 

Serdecznie zapraszam na konsultacje. Tel kontaktowy 515 288 427