Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Oferta – Horoskop dziecka

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszym prezentem dla Nowonarodzonego/ Nowonarodzonej jest horoskop. Horoskop jest wielką księgą życia, która właśnie w momencie urodzenia się zaczyna. Patrzymy na spokojnie śpiące niemowlę i myślimy, że oto mamy przed sobą niezapisaną księgę, białą kartkę, słowem tabula rasa.

Niestety, tak nie jest. Już sam fakt istnienia łańcucha DNA, pochodzącego od rodziców i przodków, mówi o połączeniu z tymi, co przed nim. Zatem dziecko przynosi na świat uwarunkowania, którym podlegali rodzice, dziadkowie, przodkowie.

Analizując horoskopy dzieci zauważyłam wiele prawidłowości. Można ułożyć astrologiczne drzewo genaologiczne  rodu i zauważyć pewien algorytm, powtórzenia niektórych, bardzo charakterystycznych aspektów.

Dziecko przychodzi na świat  i z przeszłością i z zadaniem do wykonania. Znając jego uwarunkowania, rodzice pomogą mu wypełnić jego własny los. Dokładnie chodzi o to, by los był jego własny, a niespełnioną formą wyrażenia się rodziców. Warto zatem sięgnąć po horoskop, by porozmawiać o predyspozycjach dziecka, o skłonnościach i umiejętnościach.

Poznanie podstawowych elementów horoskopu wskaże, czy dziecko jest delikatną rośliną cieplarnianą, czy odpornym na wszystko dębem, czy lubi słońce, czy raczej półmrok.

Sposób zapamiętywania i uczenia się również można odczytać z horoskopu, a więc kinestetyk czy wzrokowiec?

A odżywianie? Oczywiście, większość alergii wynika z niewłaściwej diety. A upodobania dietetyczne są takie same, przenoszą się z pokolenia na pokolenie, wraz z nimi towarzyszące im schorzenia lub skłonności do nich.

 

EWA KORNAFEL
Tel. 515 288 427
e-mail: kosmogram@onet.eu