Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Oferta- horoskop indywidualny

1_

 

 

 

 

 

Podstawą analizy każdego horoskopu są odpowiednie dane, a zatem data urodzenia wraz z miejscem i godziną. Jeśli przeprowadziliśmy się lub wyjechaliśmy za granicę, potrzebne są dwa miejsca- stare i nowe.   

 

Horoskop indywidualny jest zapisem energetycznym człowieka. Czas i miejsce urodzenia są specyficzne i charakterystyczne dla tej właśnie osoby. Język astrologii to język archetypowej mądrości, analiza horoskopu opisuje archetyp, czyli pierwotny wzorzec osobowości, elementy struktury psychofizycznej człowieka.

Przy analizie horoskopu koncentruję się na wnętrzu człowieka, wskazuję na predyspozycje, możliwości, zalety i wrodzone zdolności, innymi słowy opowiadam o maksymalnym wykorzystaniu własnego potencjału.

 

Często pojawiają się pytania o Los czy Przeznaczenie, które w bardzo różny, ale nigdy nieprzypadkowy sposób wyznacza bieg naszego życia. Co to znaczy? Właśnie to, że wzory naszego zachowania, myślenia, działania, nasze upodobania, sposób mówienia, schematy związków z ludźmi, są określone, zdefiniowane przez układ urodzeniowy zwany horoskopem.

Świadomość tego, że nie można uciec od swoich podstawowych wzorców, od swego archetypu jest bezcenna. Zamiast uciekać, czy też nieustannie się buntować, dobrze jest żyć w zgodzie z samą/ samym sobą.

 

Akceptując siebie, zaczynamy realizować swój potencjał. Jeśli uświadomimy sobie, że nasz układ energetyczny ujawnia się na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji: fizycznym, intelektualnym, emocjonalnym, czy duchowym, łatwiej jest o pełną, własną integrację.

Horoskop indywidualny jest podstawą samopoznania, jakości i żywioły, z którymi jesteśmy związani w każdej minucie naszego życia pragną się uzewnętrznić. Znając siłę żywiołu, łatwiej akceptujemy własny styl postępowania.

„ Wydarzenia nie przytrafiają się ludziom, to ludzie przytrafiają się wydarzeniom”.

Dane Rudhyar

Jeśli znamy swoje przeszłe i teraźniejsze uwarunkowania , bez trudu radzimy sobie z codziennością. Bez pogłębiania samoświadomości, bez zaangażowania się w proces samorozwoju, nie dokonamy znacznego postępu w życiu. Znajomość swojego horoskopu i zawartego w nim potencjału daje nam potężne narzędzie w postaci sensownego i zgodnego ze swoją energetyką używania własnej woli.

 

EWA KORNAFEL
Tel. 515 288 427
e-mail: kosmogram@onet.eu

2