Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Oferta – horoskop karmiczny

3

 

„Dziecko jest urodzone w tym dniu i o tej godzinie, kiedy płynące ze sklepienia niebieskiego promienie są w matematycznej harmonii z jego indywidualną karmą. Jego horoskop jest rzucającym wyzwanie portretem ujawniającym jego niezmienną przeszłość i prawdopodobne przyszłe efekty”

Yogananda.

 

Nirwana dosłownie oznacza:” gdzie wiatr karmy nie dmucha”. Jedyną drogą do osiągnięcia duchowego postępu jest przebudzenie się do poziomu świadomości wykraczającej ponad poziom działania iluzji. By to zrobić dobrze jest rozpoznać poziom uzależnień karmicznych.

 

Horoskop karmiczny koncentruje się na planetach wskazujących bliższą i dalszą przeszłość człowieka. Analizując zaprzeszłe nawyki i uzależnienia właściciela horoskopu, pamięć przyniesioną ze sobą, można zrozumieć jego obecną kondycje i położenie.

Sama wola nie wystarczy, by dokonać zadawalających zmian, gdyż wzory karmiczne są zbyt silne i działają na każdym poziomie ludzkiego bytu jednocześnie. Dopiero rozpoznanie tychże uzależnień jest wstępem do świadomego i wolnego od odwiecznego schematu życia.

 

Analiza horoskopu karmicznego polega, oczywiście w dużym uproszczeniu mówiąc, na interpretacji położenia planet „ odpowiedzialnych” za ową nieznaną nam przeszłość.

 

Analiza taka ujawnia stary ból i frustracje oraz obszar życia, gdzie najbardziej na jego naciski jesteśmy podatni. To obszar prób i działań podjazdowych zgotowanych nam przez rzeczywistość.

 

Niektóre aspekty w naszym horoskopie wskazują na zawiłości naszego charakteru, z którymi trzeba dojść do zgody. Siły, ( czyli nieharmonijne aspekty planetarne) które w horoskopie urodzeniowym kolidują ze sobą, działają każda w swoją stronę, zaburzając ekspresję. Jednak napięcia w horoskopie są jednocześnie największym potencjałem, bo właśnie tam kryje się możliwość największych dokonań.

 

Nasza obecna osobowość zbudowana jest na fundamentach przeszłości, przeszłości rodzinnej, narodowej, duchowej. Warto ją poznać, by proces pozytywnych transformacji odbywał się bez zakłóceń.

 

EWA KORNAFEL
Tel. 515 288 427
e-mail: kosmogram@onet.eu

4