Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Oferta – Horoskop partnerski

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczą miłości. I kobiety i mężczyźni pragną gorącego, wielkiego uczucia, stąd tez pierwsze pytanie, jakie zadają w kontakcie z astrologiem brzmi:” Czy pasujemy do siebie?”

To bardzo trafne i właściwe pytanie, gdyż od wzajemnego dopasowania zależy wspólne szczęście. Jednak, zanim rozpocznę analizę horoskopu dwojga,  sprawdzam zdolność każdej z osób do tworzenia związków.

Następnie porównuję planety „ odpowiedzialne” za indywidualne potrzeby i pragnienia tych dwojga, sprawdzam są podobne. Jaki podstawowy rodzaj energii zarządza i jedną i drugą osobą.

Potem analizuję kwestię tego, czego każda osób chce od relacji, jak również z jakimi doświadczeniami zarówno rodzinnymi, jak i własnymi z poprzednich związków, wchodzi w nową relację.

Do tego jeszcze dochodzą indywidualne bardzo potrzeby emocjonalne.

Każda z osób ma własne pole energetyczne, bo jak wielokrotnie wspomniałam, wszystko jest energią…Zatem, odpowiedź na pytanie, jak będą wzajemnie na siebie wpływały pola energetyczne tych osób, jest kluczowa. Czy pola energetyczne nawzajem się wzmacniają, dopełniają, czy też działają na siebie lekko drażniąco.

I na koniec perspektywa czasowa. Ludzie spotykają się ze sobą w określonym czasie, czyli wtedy, kiedy w ich horoskopach coś istotnego się dzieje. Ważne jest, by zauważyć to, co się dzieje, jak długo to potrwa i czy następuje synchronizacja tego ważnego wydarzenia u obojga.

Na te i inne kwestie, których tutaj niesposób opisać, odpowiadam analizując horoskop partnerski.

Horoskop partnerski nie dotyczy tylko i wyłącznie relacji intymnych.

Bardzo często ludzie tworzą ze sobą spółki, zakładają wspólne interesy, wchodzą w różnorodne projekty. I tutaj pytania brzmią podobnie: Czy się ze sobą dogadamy? Czy współpraca będzie owocna i przyniesie określone efekty?

W takim przypadku również opracowuję horoskop partnerski, tyle tylko, że zamiast wspólnego życia, bierze się pod uwagę aspekty wspólnego współdziałania, umiejętności podejmowania decyzji, zarządzania sobą i innymi.

 

EWA KORNAFEL
Tel. 515 288 427
e-mail: kosmogram@onet.eu