Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Pełnia styczeń 2013

Pełnia styczeń 2013

Przed nami pierwsza w tym roku pełnia, dokładnie 27.01.2013 roku o godzinie 5.38.
Słońce parę dni wcześniej weszło do znaku Wodnika, w tym znaku jest też Merkury i Mars.
Mocna, męska energia tej pełni będzie przyświecać ideom emancypacyjno- wolnościowym.
Dla większości znaków ognistych i powietrznych będzie to efekt Eureki! Po nieco zbyt wymagającym Koziorożcu wstąpi w nas prawdziwa energia wolnościowa. Będziemy twórczy i kreatywni, wszak Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Łaskawym okiem będziemy spoglądać na nowości, nie pogardzimy interesującymi znajomościami, z których może wyniknąć coś więcej niż krótkotrwała fascynacja.

Łyżką dziegciu tej konfiguracji jest kwadratura Saturna znajdującego się w znaku Skorpiona. Saturn w znaku Skorpiona nie uznaje, niestety ,półśrodków, tych odcieni bladawych, czy jasnozielonych. Stare rozwiązania, dawne decyzje  z całą siłą pokażą swoją wadliwość i jedynym sensownym wyjściem jest zakończenie tego, co szczególnie uwiera, co akurat w okolicach przed i po pełni ukazuje swoją nieprzydatność.

Rok 2013 to chiński rok Węża. Węże co pewien czas zrzucają skórę. Rok 2013 będzie czasem takiej przemiany. Oczywiście można nie zauważyć, że skóra popękała, przed niczym już nie chroni, czyli można uporczywie trzymać się starych metod postępowania. Wtedy bardzo szybko pojawią się problemy zdrowotne, pojawi się cierpienie.
Zmiana  okaże się lekarstwem.

Wejście na nową drogę nie obejdzie się bez przeszkód. Jednak jasność przekazów tej pełni czasu będzie zbyt duża, by je lekceważyć.

Zatem powodzenia! Odwagi nam nie zabraknie, jest to bowiem czas przejścia na nową stronę swojego bytu.