Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Warsztaty – 15 lipca 2013 – Kraków – „Świat bez wartości”

Warsztaty – 15 lipca 2013 – Kraków – „Świat bez wartości”

15 lipca 2013, g. 18.00  

O dewaluacji znanych nam systemów prawnych, społecznych, finansowych i bankowych – planetarne zawieruchy wokół posiadania.

15.lipca 2013, g. 18.00; Astrovita, Kraków, ul. Zacisze 14

Cena: 20 zł

Siedmiokrotna kwadratura dwóch planetarnych władców – Urana i Plutona, która ma miejsce w latach 2012-2015 bez cienia wątpliwości zmieni oblicze naszego świata. Nic nie pozostanie takim, jak przed laty, dotyczy to zarówno układów globalnych, jak i indywidualnych. Uran w uścisku z Plutonem oznacza brak optymistycznych rozwiązań dla Ludzkości, o ile ta nie zechce się zmienić!

Jednoczesna podróż Plutona w znaku Koziorożca i Urana w Baranie, w aspekcie kwadratury, powoduje nieuchronny,

ale i konieczny konflikt, między wolą utrzymania władzy i własności przez rządzące elity, a młodymi gniewnymi, pragnącymi przejąć ich wpływy, władze i pieniądze. Stąd też  pozorne kryzysy  bankowe, plajty finansowe i defraudacja ludzkiego mienia przez przedsiębiorców (np. afera Amber Gold). Uran w Baranie bez cienia zażenowania ujawnia zarobki menadżerów, dyrektorów i przywódców państw. W głowie przeciętnego Kowalskiego nie może się pomieścić fakt, że menadżer rocznie zarabia 12 milionów euro! Te dysproporcje istniały zawsze, teraz jednak dzięki powszechnej i ogólnodostępnej informacji budzą zgorszenie tłumów. I owe tłumy zaczynają dość żywo protestować…

Jeśli do tego dodamy, że w latach dwudziestych ubiegłego wieku wydarzenia „czarnego czwartku” miały  podobne układy kosmiczne (spotkanie Urana i Plutona), drenaż naszych kieszeni, może stać się realny….

Zapisy:

Joanna Grabeus
tel.: 609-546-292
e-mail: grabeus@poczta.fm