Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Warsztaty Księżycowe z Ewą Kornafel 23 lutego i 23 marca.

Warsztaty Księżycowe z Ewą Kornafel 23 lutego i 23 marca.

Zdrowie, zachowanie witalności zgodnie z rytmami Natury – Księżyca.             

„ Niech wasza żywność będzie waszym lekiem”

                                                                                   -Hipokrates

  • faza i położenie Księżyca i jej wpływ na odżywianie i trawienie
  • posty i zestawianie posiłków
  • zioła i właściwy czas zbioru
  • czas rozpoczynania kuracji, przedsięwzięcia, etc

Uczestnicy zajęć mogą praktycznie stosować nabytą wiedzę. Powodzenie diety, np. odchudzającej zależy od fazy Księżyca, rozpoczęta w odpowiednim terminie przynosi trwałe i błyskawiczne efekty. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca można modyfikować dawki lekarstw, zażywać leki wzmacniające, wtedy gdy zostają wchłonięte przez organizm.

Uroda i pielęgnacja ciała

Ludzkie ciało, podobnie jak cała natura, podlega Księżycowi. Kiedy jest zdolne absorbować, a to zależy od fazy, wtedy należą mu się zabiegi wzmacniające, witaminizujące, masaże, które dodają energii . Faza Księżyca wskaże też najlepszy czas na oczyszczanie- czas, kiedy ciało bez sprzeciwów oddaje toksyny.

23 marca  2013 r.

Określenie położenia własnego Księżyca w znaku Zodiaku i co to wnosi w nasze życie

  1. kalendarz księżycowy i efemerydy planet
  2. wyszukiwanie relacji między własnym Księżycem i Słońcem
  3. pełnie i nowie indywidualne.

Dzięki tej wiedzy można bardzo praktyczne wykorzystać  energię lunarnej w ciągu całego roku kalendarzowego. Dzięki temu  nabywasz umiejętności posługiwania się kalendarzem i efemerydami planet( położenie ciał niebieskich). Księżyc jest podświadomością, Słońce świadomością, zatem w innym świetle dostrzega się własne zintegrowanie…

Prowadzenie: Ewa Kornafel –  filolożka, astrolożka, wielbicielka i badaczka prastarych mitów, która  astrologię propaguje od 1998 roku. Jej nauczycielami byli Leszek Weres, Jarosław Gronert, Verena Bachmann, Claude Weiss. Aktualnie praktykuje  u najlepszych ekspertów w Niemczech astrocoaching, by przenieść najlepsze praktyki w tej dziedzinie na teren Polski, w czym bezwzględnie będzie prekursorką. Szczególnie pasjonujące dla niej są kosmiczne archetypy kobiecości, stąd tak wielkie znaczenie przywiązuje do Lilith, Księżyca i Wenus w horoskopie.

Zamiłowanie do języka i jego metafizycznej wielowymiarowości skłoniło ją do poszukiwań uniwersalnych przekazów istniejących w mitach, legendach, tekstach filozoficznych i religijnych. Autorka książki „ Lilith, zakazana kobiecość”. Od lat zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem horoskopów, doradztwem dla osób prywatnych i dla firm. Prowadzi kursy i warsztaty w Krakowie, Katowicach, Rybniku i Raciborzu. I po raz pierwszy w Warszawie.

Miejsce: Sala Konferencyjna  Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Bielany im. S. Staszica‎,

 Ul. Teodora Duracza 19, Warszawa.

Dojazd: Od ul. Broniewskiego;  tramwaje: 33, 22, 28

Od ul. Żeromskiego ; autobusy : 110, 112, 116, 303

Metro:  do stacji Słodowiec  i 5 minut pieszo.

Zapisy i formalności: Zapisy : e-mailem pod  adres dzikagracja@dzikagracja.pl  lub telefonicznie: 695 13 13 69 może być sms.

Inwestycja:  140 zł. Wpłaty na  konto :  72 1140 2004 0000 3802 3509 1076  lub gotówką przed  warsztatem, po przednim zarezerwowaniu miejsca.

Tytuł przelewu: warsztat  z podaniem wybranego terminu. Warto, by dać znać mailem lub sms o dokonanej wpłacie.

Jeśli  temat finansów stoi na przeszkodzie Twojego udziału w zajęciach, to skontaktuj się, by rozwiązać tę kwestię, a tym samym zapewnić Ci udział w zajęciach.