Horoskop dla Byków na rok 2018

Autor wpisu: , Opublikowano 23 grudnia 2017 , Kategoria Aktualności , Byk , Czytelnia , Horoskop


Byk 20.04- 21.05.

Od maja dla wszystkich Byków wieje wiatr odnowy, szykuje się bardzo ekscytujący czas, zwłaszcza dla Byków z początku znaku. Byki zadowolone ze swojego statusu i stabilizacji, poczują lekkie wstrząsy. To będzie czas próby, to, co skostniałe i pachnące myszką, musi zostać zastąpione przez nowe. Dla tych, które nie ufają swojej intuicji, może to być dziwny okres. Uruchomi się u Was czucie, możecie mieć wrażenie, że za dużo wiecie i widzicie. Wasza dewiza na ten rok to: „ ciało wie lepiej”. Stąd też mogą przyjść Wam genialne pomysły dotyczące swojej codziennej diety i codziennych zajęć.

czytaj wiecej


Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Byk 21.04-21.05

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Byk , Czytelnia , Horoskop


Ostatnie dwa lata u przedstawicieli znaku Byka były związane ze znaczącym wyhamowaniem. Ekspansja nigdy nie była domeną Byka i tak też będzie w tym roku. Ostrożności w sprawach związanych z doborem ludzi nigdy za wiele. Saturn dalej znajduje się w opozycji do Waszego znaku. Tylko to, co solidne, może przynieść efekty w roku 2015. Żadne rewolucyjne pomysły nie zrealizują się. Tym bardziej, że Pluton przebywając w znaku Koziorożca promuje głębokie przemyślenia i powolne, transformujące ruchy.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Byk

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Byk , Czytelnia , Horoskop


Byk
21.04-20.05

Bykom szykuje się czas obrachunków ze wszystkim i ze wszystkimi. Pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem zniechęcenia, kręcenia się w kółko, wrażenia, że czas przepływa między palcami. Wiele z Was będzie miało wrażenie, że przeciwności losu pojawiają się znikąd i nie ma się siły na to, by skutecznie się im przeciwstawić. Na jaw wyjdzie przemęczanie, poczucie słabości i bezradności będzie dominujące.

czytaj wiecej


Luciferia, władczyni Byka.

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Byk , Czytelnia


Pełnia wiosny, kwiecień i maj przynależna jest Bogini Wenus, Ziemi i wszelkiemu stworzeniu żyjącemu w radości. Trochę zlekceważono w ostatnich tysiącleciach żeńskie bóstwa, a gdyby nie ta ignorancja, pewnie inaczej oddychałaby nasza Planeta. Zatem parę słów poświęcę miłym Byczkom, Ziemi, czującej i żywej Istocie, Boskości, której pewne aspekty pozostają nieznane.

czytaj wiecej