Rok 2016

Autor wpisu: , Opublikowano 31 grudnia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Koziorożec 22.12. 5.49- 20.01.16.38.


Dla wszystkich osób spod znaku Koziorożca to będzie rok wyjątkowo szczodry. Pierwsza połowa roku przyniesie satysfakcję zawodową. Dla niektórych będzie to uwieńczenie wieloletnich starań. Do 10 września Jowisz, planeta rozrostu i rozwoju przebywa w sprzyjającym Wam znaku Panny. Jest to wymarzony czas, by porzucić większość obaw i zrobić coś, o czym od dawna się marzyło. Zawodowo i emocjonalnie służy to określaniem lub dookreśleniu celu. Z łatwością się go uzyska, tym bardziej, że nie jest to czas wielkich perturbacji. Łatwiej tez będą przebiegały wszelkie kontakty i rozmowy, napięcie, które mogło towarzyszyć Wam przez ostatnie lata, teraz zostanie zniwelowane. To rok, kiedy wiele z Was będzie mogło stwierdzić, że zakończyło te sprawy, które od dawna ciążyły i nie dawały ruszyć z miejsca. Lepsza passa dotyczy również własnego wnętrza, opuszczą Was dotychczasowe zahamowania i kompleksy, to czas śmielszych ubrań, czyli śmiałego wyrażania siebie.

Koziorożcom zawsze sprzyjają długotrwałe plany, najlepiej je ustalać podczas nowiu w Waszym znaku, który wypadnie 10.01. Zresztą, warto pamiętać, że to, co wprowadza istotne innowacje w postrzeganiu siebie, zdarzy się w ciągu paru dni poprzedzających ten nów.

czytaj wiecej


Rok 2015 dla poszczególnych znaków.

Autor wpisu: , Opublikowano 25 stycznia 2015 , Kategoria Aktualności , Baran , Bliźnięta , Byk , Czytelnia , Horoskop , Koziorożec , Lew , Panna , Rak , Ryby , Skorpion , Strzelec , Waga , Wodnik


Wodnik.

Dior wodnik

Energia i entuzjazm będą Wam towarzyszyły przez cały rok. Z powodzeniem wystartujecie z nowymi pomysłami. To czas przerastania samej siebie, głębokich, innowacyjnych projektów, nawet nieco obrazoburczych. To wszystko za sprawą Lilith, która w 2014 znajdowała się  w znaku Lwa i poddawała niesamowite projekty .Ponieważ do końca sierpnia będzie w znaku Panny, zadba o to, by wszelakie nowatorskie pomysły przybrały konkretną postać..   Te niecodzienne projekty dotyczą nie tylko spraw zawodowych, lecz również w kwestiach partnerskich należy odważyć się na coś, co do tej pory tkwiło gdzieś uśpione. Na tej kanwie pojawi się pragnienia przeżycia czegoś niezwykłego, i nie należy przejmować się krótkotrwałością zrywu. Do września Jowisz przebywa w sprzyjającym znaku Lwa, ten cały czas od początku roku należy wykorzystać na rozwijanie skrzydeł i przekraczanie wszelkich barier, tym bardziej, że większość ograniczeń odeszła wraz z 2014 rokiem. Lato będzie czasem uczuciowych burz, przyjemnych, szalonych, takich, o których pamięta się całe życie. Jesienią najważniejsza będzie metafizyczna strona życia. Druga połowa listopada sprzyjać będzie wglądom, refleksjom i planom na przyszłość. Dobrze jest zaplanować sobie urlop pod koniec roku, gdyż w wyciszeniu wykreujesz nowy świat dla siebie.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Lew 23.07-23.08

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Rak


Jowisz , który od 16.07 jest w znaku Lwa, otworzy nowy cykl w poukładanym ostatnio życiu. O ile  za sprawą Saturna, planety ograniczeń w 2013 roku trudno było rozwinąć skrzydła, to ten  ponury  schemat przerwie   Jowisz, który  co 12 lat tranzytuje znak Lwa i jest nazywany planetą dobroczynności i obfitości.  Wydarzenia z roku 2014 będą przypominały te z 2002. Do tego dojdzie jeszcze sprzyjający śmiałym i nowatorskim  poczynaniom Uran, który ze znaku Barana dodaje odwagi, by zdecydowanie wyznaczać sobie nieosiągalne do tej pory zadania.

czytaj wiecej


Horoskop 2014 – Rak 22.06-22.07

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2013 , Kategoria Czytelnia , Horoskop , Rak


„Być sobą albo nie być?”, to pytanie będzie mottem dla Raków. Okazja do przemodelowania dotychczasowego trybu życia nadarzy się już w styczniu 2014 roku. O ile 2013 ukazywał nieoczekiwane szanse na porzucenie niemrawego nieco rozkładu dnia, to 2014 umożliwi ich realizację. Pełnia zaangażowania powinna przypaść na pierwszą połowę roku, a najlepiej zacząć zaraz na początku. Pluton pokazuje słabe strony własnego funkcjonowania, do tego jeszcze dochodzi długa wędrówka Wenus również w opozycyjnym dla Was znaku Koziorożca.

czytaj wiecej


Horoskop 2013 – Rak

Autor wpisu: , Opublikowano 30 grudnia 2012 , Kategoria Aktualności , Czytelnia , Horoskop , Rak


Rak
22.06-22.07

Słońce wchodzi do Waszego znaku 21.06, a dwa dni później będzie miała miejsce niezwykle energetyczna pełnia. To właśnie w tym czasie na jaw wyjdą wszelkie ukrywane skrzętnie przed Tobą sekrety. O ile pierwsza połowa roku upłynie dynamicznie, lecz bez szczególnych wstrząsów, z tendencją do ugruntowania zmian, które zaszły w 2012 roku, o tyle po urodzinach zaczną się rewolucje.

czytaj wiecej


Rak.

Autor wpisu: , Opublikowano 21 grudnia 2012 , Kategoria Czytelnia , Rak


„ W mojej ojczyźnie, do której nie wrócę,
Jest takie leśne jezioro ogromne,
Chmury szerokie, rozdarte, cudowne
Pamiętam, kiedy wzrok za siebie rzucę.”
„ W mojej ojczyźnie”

Cz. Miłosz

Rak jest czwartym znakiem zodiakalnego koła, należy do żywiołu wodnego. Stąd też emocje są dla niego płaszczyzną odwzorowywania rzeczywistości. To znak żeński, macierzyński, stara się ochronić nie tyle siebie, ale przede wszystkim tych, z którymi czuje się związany. Tym macierzyńskim podejściem często uzależnia od siebie, swoim dzieciom i ukochanym wpaja przekonanie, że tylko tu, w tym domu są bezpieczne. Bezpieczeństwo to słowo- klucz charakteryzujące osobowość Raka. To, co poznane i swojskie nie jest zagrożeniem, natomiast wszystko obce, cudze, inne jest niebezpieczne. Raki są konserwatystami, w silnych postawach ojczyźnianych można dopatrywać się archetypicznego wzorca tego znaku.

czytaj wiecej