Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Coś o mnie.

Coś o mnie.

Ukończyłam wyższe studia filologiczne, co jest zgodne z moimi zainteresowaniami- kocham język, jego metafizyczną wielowymiarowość. Język jest istotą żywą, ciągle rozwijającą się, czasem nauka akademicka go nie ogarnia, zatem już podczas studiów rozpoczęłam poszukiwanie uniwersalnych przekazów. Te przekazy istnieją w mitach i legendach, opowieściach fantasy, one też stanowiły źródło mojego poznania.Skoro na początku była Myśl, nie słowo, szukałam pierwotnego źródła świadomości.
I znalazłam Świadomość Uniwersalną- Początek i Koniec- Koło Zodiaku.Wszystkie planety, bez wyjątku ( nawet zdegradowany ostatnio Pluton) są dla mnie istotami żywymi, inteligentnymi i duchowymi. Każdy z nas w momencie swojego urodzenia otrzymał mandalę, cudowny układ ciał niebieskich, opowiadający o jego najwyższym potencjale.

Od 1995 roku intensywnie zagłębiam niezwykły świat symboliki planetarnej, przekaz nieskończony i wielowymiarowy, będący swoistym genotypem każdego człowieka i każdej chwili.
Niesłychanie istotne jest podjęcie inteligentnego dialogu z Planetami, taka rozmowa prowadzi człowieka na jego drogę, odkrywa przed nim jego prawdziwą moc W 2000 roku uczestniczyłam w Światowym Kongresie Astrologicznym w Lucernie, gdzie miałam okazję słuchać takich sław, jak Claude Weiss, Stanislav Grof, Verena Bachmann.

Od 2006 roku prezentuję artykuły na łamach miesięcznika „ Crystal”.

Od 1998 roku prowadzę wykłady na temat astrologii w Katowicach, Raciborzu, Rybniku, ostatnio również w Krakowie. Jestem autorką warsztatów dotyczących pracy z ciałem, wspólnie z Bożeną Wolską, nauczycielką jogi; warsztatów magii księżycowej, czyli o praktycznym wykorzystywaniu naturalnych cykli.

Moją największą pasją jest odkrywanie świata tajemniczej kobiecości, stąd też zagłębiam to wszystko, co dotyczy Lilith, głównie teksty niemieckie i francuskie.