Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Baran

Horoskop 2013 – Baran

Baran
21.03-20.04

Pomysłowość i rewolucyjność- tym powitasz rok 2013. Jako, że przedstawicielkom tego ognistego znaku, nigdy nie brakowało odwagi w forsowaniu własnego zdania, ten rok tylko podkreśli te cechy. Codzienność będzie niezgodna z dotychczasowym doświadczeniem, nastąpi szereg wydarzeń rozstrajających, niszczących to, co od dawna ustalone i utrwalone.

Większość z nas pracuje, aby życie stało się schematem: mamy schematyczną pracę, schematyczną miłość, a nawet seks. W 2013 roku te schematy, które mają destrukcyjny wpływ na życie, dość gwałtownie i nieoczekiwanie się rozpadną, zwłaszcza w drugiej połowie maja i na początku listopada przyjdzie się pożegnać z wieloma mitami i przyzwyczajeniami we własnym życiu.  Odcięcie się od tego, co stare i niepotrzebne w życiu da niespotykaną dotąd siłę i swobodę działania. Nowe impulsy zapanują przede wszystkim na płaszczyźnie fizycznej, zmienicie sposób ubierania się, codzienne przyzwyczajenia, czy też zapiszecie się na kurs tańca brzucha.

Dnia 27.03 w Waszym znaku nastąpi pełnia, niesłychanie złożona i skomplikowana, wtedy zechcecie zmieniać wszystko- partnerów, pracę, zainteresowania, nawet miejsce pobytu. Potraktujmy tę pełnię jako bodziec do późniejszych działań, nie róbmy niczego zbyt szybko, by tego nie żałować. Wiosna 2013 roku zasugeruje nowe sposoby postępowania ze światem, w miarę ich praktykowania, pojawią się nowe kontakty, a przede wszystkim nowa świadomość, przy pomocy której uzyskacie nowe narzędzia do bycia sobą.

Nów w dniu 10.04 uruchomi czas siania, Wasz potencjał i przyszły rozwój. To czas niezwykłej aktywności, pośpiechu, wiecznego dziania się. Barany posiadają niezwykle sprawnie działający instynkt, za jego to sprawą będziecie otrzymywać niezwykłe informacje i instrukcje, które należy wykorzystać. Zadbajcie też o odprężenie, o zniwelowanie napięcia, jakie przyniesie ze sobą ten czas wiecznej ekscytacji. Znowelizowanie, ba zrewolucjonizowanie postawy doprowadzi do spięć z ludźmi, zwłaszcza z szefami, autorytetami, czy domownikami. Te burze będą miały również oczyszczający charakter, chociaż po nich relacje już nigdy nie wrócą do dawnego stanu.