Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Byk

Horoskop 2013 – Byk

Byk
21.04-20.05

Bykom szykuje się czas obrachunków ze wszystkim i ze wszystkimi. Pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem zniechęcenia, kręcenia się w kółko, wrażenia, że czas przepływa między palcami. Wiele z Was będzie miało wrażenie, że przeciwności losu pojawiają się znikąd i nie ma się siły na to, by skutecznie się im przeciwstawić. Na jaw wyjdzie przemęczanie, poczucie słabości i bezradności będzie dominujące.

Najlepiej wyjdzie się na tym poprzez zrozumienie i przyzwolenie sobie na spokojny rytm i zakaz wikłania się w cokolwiek, gdyż nawet relacje miłosne z tego okresu, w późniejszym okażą się wyjątkowo zniechęcające. Pełnia, która będzie przebiegała wraz z częściowym zaćmieniem w dniu 25.04, da impuls, aczkolwiek bardzo słaby, do zmiany kursu. Zmiana kursu w przypadku tego ziemskiego znaku, to przede wszystkim zmiana w sposobie zarabiania pieniędzy. Chęci do zmiany będzie dużo, lecz wszystko to, co będzie podejmowane przed lipcem tego roku okaże się błędne i źle skalkulowane.

Dopiero po 20 lipca wszelkie działania mające na celu poprawę bytu, systemu zabezpieczeń i zwyczajnego poczucia szczęścia, będą miały wyjątkowo optymistyczny przebieg. Wtedy to spotkacie na swej drodze wspierających ludzi i sprzyjające okoliczności. W maju przyjdzie spotkać się z karmą, przeznaczeniem, w okolicach nowiu z dnia 10.05 ( obrączkowe zaćmienie Słońca) na Waszej drodze pojawi się ktoś dawno zapomniany, niewidziany i ta osoba spowoduje, ze zaczniemy zajmować się pracą na rzecz jakiejś idei. Można powiedzieć, że będzie to misja Waszego życia. Zrozumiecie aspekty poświęcania się dla innych, jak również zapragniecie, aby w Waszym życiu pojawił się głęboko rozumiany transcendent.

Ten transcendent przewartościuje wiele idei, sprawi, że zapragniecie iść w sukurs ludziom mniej uprzywilejowanym, być może przyłączycie się w projekt, który ma na celu wszechstronne wsparcie innych. Tu doskonale wykorzystacie swoje talenty materializacji wszystkiego. W tym roku Twe życie bliskie będzie medytacji, dzięki temu droga do oświecenia będzie stała przed Tobą otworem.