Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Bliźnięta

Horoskop 2013 – Bliźnięta

Bliźnięta
21.05-21.06

Pierwsza połowa roku upłynie dla powietrznych Bliźniąt pod hasłem głębokiego wnikania w swoją dwoistą naturę. Zdumione dostrzegą, że są istotami namiętnymi o dość ciemnej stronie osobowości, innym słowy, ujawni się inna, nieznana część ja. W tym czasie dość luźno potraktujecie obowiązujące zasady towarzyskie, mało tego, po wielokroć je złamiecie. Wszystko co sztywne i ograniczone, zwłaszcza w zachowaniach interpersonalnych będzie przez Was wykpione i wyśmiane.

To czas wielkiej odwagi bez względu na konsekwencje, odkryjecie przed drugą osobą swoje najskrytsze pragnienia, a jeśli nie zostaną one zrozumiane, będziecie je realizować gdzie indziej. Ta odwaga bycia sobą, to również dla wszechstronnych, ale często powierzchownych Bliźniąt, dotarcie do swego internum, które nie przerazi, lecz wzbudzi zainteresowanie.

Na fali niesamowitej lekkości bytu, podważycie zasadność niemalże wszystkiego. Szczęście będzie Wam sprzyjało , więc nawet najbardziej niesamowite zachowania i  reakcje tylko przysporzą  popularności. Pełnia z 25.05 ( półcieniowe zaćmienie) skłoni do refleksji i wywoła odpowiedzialne zachowania, tak ,że od drugiej płowy roku Bliźnięta będą zmuszone do pracy i szeregu niekończących się zobowiązań. Co oczywiście nie oznacza nadmiernego wysiłku, Bliźnięta wiele spraw wymagających koncentracji,  załatwią z charakterystyczną dla siebie lekkością i niefrasobliwością.

Nów z 08.06 podda w wątpliwość wiele dotychczasowych wierzeń , będzie kolejna okazja do przyjrzenia się sobie od strony wnętrza. Od lipca pojawi się nieco więcej zamieszania i niepewności, kierunek życiowy stanie się co najmniej zagmatwany. Dezorientacja wywoła przygnębienie i rozczarowanie dotychczasowymi osiągnięciami, jednak nie należy poddawać się tym stanom. Po raz kolejny wypłynie pytanie, kim jestem i pojawi się potrzeba totalnej szczerości w stosunku do samych siebie.

Uważajcie na zawiłe sugestie i namowy ze strony innych. Możecie ponieść stratę i to bardzo dotkliwą, wtedy, gdy zaangażujecie się w coś, co nie jest odbiciem Waszego ja. Należy również unikać spekulacji i ryzyka, nie pchać się w nic, czego nie znacie, choć ochota może być wielka. Nagłe tęsknoty i porywy ducha wywołają tylko większą konfuzję i summa summarum nie przyniosą  rozwoju. Należy pozostać aktywną, jednak do końca roku nie czynić żadnych istotnych zmian w życiu.