Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Rak

Horoskop 2013 – Rak

Rak
22.06-22.07

Słońce wchodzi do Waszego znaku 21.06, a dwa dni później będzie miała miejsce niezwykle energetyczna pełnia. To właśnie w tym czasie na jaw wyjdą wszelkie ukrywane skrzętnie przed Tobą sekrety. O ile pierwsza połowa roku upłynie dynamicznie, lecz bez szczególnych wstrząsów, z tendencją do ugruntowania zmian, które zaszły w 2012 roku, o tyle po urodzinach zaczną się rewolucje.

W związkach partnerskich, nie tylko w małżeństwie, ale również w sąsiedzkich relacjach, zapanuje czas niezgody. Byle co wywoła Twoją chęć rzucenia wszystkiego i pójścia swoją drogą. Jeśli przychodzą Ci do głowy również ambitne plany zawodowe, projekty kiedyś zaniechane, a teraz bliskie, bez wahania bierz się za ich realizację. Dzięki zaprzeszłym planom i pomysłom będziesz miała więcej czasu i gotówki. Chociaż rodzina jest zawsze dla Ciebie na pierwszym miejscu, poczujesz, że w domu zaczynasz się dusić. Porzucisz dotychczasowy, nudny już tryb życia, zrobisz coś szalonego, zdystansujesz się emocjonalnie od problemów swoich bliskich.

Podczas nowiu- 8.07 poczujesz na plecach nieznośny upływ czasu, zapragniesz dokonać czegoś wielkiego. To również czas, kiedy trzeba będzie spojrzeć w oczy wielu niewygodnym prawdom- niechcianym i skrywanym uczuciom, rekcjom wypływającym tylko z przyzwyczajenia, to ostatnia chwila, by z wielu chybionych umów i własnych koncepcji na życie się wycofać. Lękliwość nie będzie dobrym doradcą. Wiara w siebie i niezłomna wola szybko dadzą niezwykłe efekty. Do głosu dojdzie uśpione przez jakiś czas natchnienie, wyobraźnia i twórcza pasja. Boskie i duchowe aspekty bytu staną Ci się szczególnie bliskie.

Zrozumiesz, że czysto materialne podejście nie nadaje jakiegokolwiek znaczenia Twojemu życiu. To bardzo idealistyczny czas , co więcej, będziesz starała się zaktualizować swoje wzorce. Aby odkryć w sobie potencjał, powinnaś pracować, rok 2013 preferuje twórcze wysiłki o nieco abstrakcyjnej naturze. Jeśli dawno nie odbierałaś subtelnych myśli i idei, to w tym roku powrócą utracone umiejętności, jeśli nigdy nie czułaś czegoś nienamacalnego, teraz tego doświadczysz. Nie powinnaś siedzieć bezczynnie i marzyć na jawie, teraz masz w sobie wielki potencjał, czas go uaktywnić.