Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Lew

Horoskop 2013 – Lew

Lew
23.07-23.08

Pod koniec ubiegłego roku dumne Lwice odczuwały zmęczenie i brak energii. Ten stan będzie dominował jeszcze w styczniu. Najlepiej jak najszybciej załatwić zaległe sprawy, które zaczęły lawinowo pojawić się od listopada 2012, im szybciej je wyjaśnicie, tym więcej entuzjazmu wykażecie w pierwszej połowie roku. Pamiętajcie, że nic nie da się przeprowadzić zbyt szybko, musicie być poukładane i starannie rozplanowane, co nie najlepiej Wam wychodzi.

Nadal jednak jesteście w natarciu, otwarcie się na nowości w dwóch ostatnich latach spowodowało wielość kontaktów i kontraktów, z których to będziecie się wywiązywać. Fundamentalne zmiany, jakie przeprowadziłyście ostatnio, zaczną pokazywać swoje słabe strony, jednak szybko sobie z nimi poradzicie, dzieląc swoje życie na czas przed i po zmianach. Czas po zmianach bez wątpienia pomoże każdej Lwicy rosnąć jako istocie ludzkiej, dojdziecie do wniosku, że warto było zrezygnować z utartych ścieżek na rzecz ekscytacji i suwerenności w życiu.

Dzięki nowym technikom i możliwościom, jakie one dają, możecie wyrazić siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Odnosicie sukcesy na każdej drodze, która prowadzi do nowych doświadczeń, nie pozwólcie, by wątpliwości i niepewności, szczególnie klimat wokół pełni z 22.07 będzie im sprzyjał, pozbawiły Cię niebywałych okazji. W świecie emocji wiele się zdarzy, poznasz kogoś, kto otworzy przed Tobą świat niesamowitych, duchowych  doznań, swoje drugie ja, połówkę duszy. To wywoła dylemat dotyczący aktualnego związku, każdy wybór będzie trudny i nie da pełnego zadowolenia.

Rok 2013 na nowo pozwoli przebudować, a przede wszystkim ustabilizować poczucie ja w świetle tych zdolności, które ujawniły się w ciągu ostatniego roku. Każde ryzyko podjęte w obszarze samoekspresji i w sposobie życia pozwoli zrealizować najbardziej dogłębnie to, kim jesteś. To samo ryzyko pozwoli rozwiązać wiele praktycznych problemów życiowych, które zbyt długo absorbowały Waszą uwagę.