Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Panna

Horoskop 2013 – Panna

Panna
24.08-22.09

Kontynuacja dobrej passy, rozpoczętej w 2012 roku trwa. Wprawdzie dla ziemskich Panien wybór pomiędzy wieloma możliwościami może być trudny, ale tutaj umiejętność analizy bardzo się przyda. Uważaj o czym marzysz, dokładnie zbadaj swoją podświadomość, gdyż często spełnia  się to, co głęboko utajone. Rok 2013 da Ci dobrą passę praktycznie we wszystkim, jak i umocni sensowne początki z roku ubiegłego.

Na wiele ustalonych pryncypiów będziesz musiała spojrzeć z innej strony, możesz dojść do wniosku, że owszem, praca popłaca, ale odrobina ryzyka jeszcze bardziej. Dużo swobody i pasji przez całe dwanaście miesięcy, wiele sytuacji całkowicie zaskakujących, ale zaskoczenie to będzie miłe. Nów z 5.09 pozwoli Ci ujrzeć wiele osób w nowym świetle, jeśli jesteście przyzwyczajone do przewidywalności zachowań Waszych bliskich, to w tym momencie tego właśnie zabraknie.

Na poziomie codzienności zmieni się Twoje postrzeganie rzeczywistości, a to dlatego, że dotychczasowe aksjomaty ulegną zmianie, tak samo zresztą, jak i  zmieni się cały świat. Uzyskujesz większą kontrolę nad bezpośrednim otoczeniem poprzez lepszy kontakt z różnymi aspektami siebie. Nabywasz większej wiary w swoje zdolności i umiejętności, co bezpośrednio odbije się na Twojej pozycji zawodowej.

Podczas pełni w swoim znaku ( 19.09), będziesz zastanawiała się nad swoim partnerstwem, zapragniesz większej swobody i wsparcia, możesz nawet zacząć negować sensowność swoich relacji. Pamiętaj, że przez cały rok otrzymujesz niezwykłe kosmiczne wsparcie i chociaż trudno Ci uwierzyć w rzeczy niematerialne, to właśnie poczucie mocy będzie tym, co ułatwi Ci wiele posunięć zawodowych. Cała naprzód, jedyne co stoi na przeszkodzie w realizacji wizji samej siebie to Twój lekki defetyzm.