Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Waga

Horoskop 2013 – Waga

Waga
23.09-23.10

Ostatnie dwa lata były ciężkim okresem dla wielu Wag. Sporo zniechęcenia i zmęczenia wpłynęło na jakość drogi i wyborów przez Was podejmowanych. Dla Wag z września nadchodzi czas ulgi i wzbogacania się, dla Wag październikowych, czas ponownych wyborów.

Rok 2013 to wielki postęp w rozwoju, przestaniesz być miła dla wielu osób, które od dawna Cię wykorzystują, wiele dotychczasowych przyjaźni się zakończy, a nowo poznane osoby okażą się niezwykle pomocne. To nie tylko kwestia osób, ale również odmiennych niż do tej pory zainteresowań i opcji życiowych. Pojawią się nowe, kuszące perspektywy i to one w niedalekiej przyszłości okażą się być bazą dla wielu dokonań.

Przez cały rok będzie Ci towarzyszył lekki niepokój, niektórych sytuacji nie da się ciągnąć w nieskończoność i trzeba będzie podjąć decyzję dotyczącą związku. Decyzję tym bardziej naglącą, iż na horyzoncie pojawi się ktoś niesłychanie ekscytujący, kto wyda się być spełnieniem marzeń o prawdziwej miłości.

Ostrożnie inwestuj pieniądze, ostrożnie też nimi zarządzaj, wprawdzie jakiś gwałtowny krach się nie szykuje, ale pojawi się sytuacja, gdzie trzeba będzie nagle wydać pieniądze, wspomagając kogoś. Nów z 5.10 nauczy Cię bezkompromisowości, po prostu dojdziesz do wniosku, że zamiast dmuchać na niefortunny układ, powinnaś go po prostu odrzucić. Rychło się okaże, że bezkompromisowość wejdzie Ci w nawyk i  że wiele spraw rodzinnych, czy zawodowych Ciebie już nie dotyczy, bez żalu zatem je odrzucisz.

Jednak nie podejmuj ostatecznych decyzji podczas pełni z dnia 19.10, gdyż właśnie wtedy Twoje pole widzenia jest mocno zawężone, nie wszystkie informacje będą dostępne, czy zupełnie przejrzyste. Dotyczy to również spraw urzędowych, podpisując w tym czasie cokolwiek, liczcie się z dużymi obciążeniami na rzecz innych. To, co niezwykłe w 2013 roku, to fakt, że w końcu nauczysz się słuchać głosu serca i przestaniesz opierać się na sądach innych osób.