Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Skorpion

Horoskop 2013 – Skorpion

Skorpion
24.10-22.11

Dla Skorpionów nadchodzi czas zbiorów, podsumowania wysiłków podejmowanych przez ostatnie lata. Bardzo prawdopodobne jest, że w 2012 roku wzięłaś na siebie dużo nowych zadań i teraz dokładnie widać ich rezultaty. Jeśli ostatni rok nie spełnił Twoich nadziei, okazało się, że za dużo starań z Twojej strony i zbyt słaby odzew innych, to nów wraz z hybrydowym zaćmieniem Słońca ( 3.11.) pomoże Ci w podjęciu ważnych decyzji życiowych.

Jeśli tego nie zrobisz sama, Los uczyni to za Ciebie, tylko nie miej o to później pretensji. Zdecydowanie to czas tworzenia nowych związków, zarówno w obszarach osobistych, jak i zawodowych. Wprawdzie cenisz przeszłość i niezmienność, ale nie należy w 2013 roku ich przeceniać. Twoim atutem będzie gotowość akceptacji sytuacji, które tak czy owak będą nieuchronne. Lepiej więc przeczekać i dostosować się do nowin, niż bezskutecznie im się opierać..

To piękny okres dla artystów i wszystkich związanych ze światem uczuć, sztuki, długo ukrywane talenty zabłysną, co więcej można też będzie na nich coś zyskać. Temat wierzeń stanie się dla Ciebie szczególnie ważny w tym roku. Pojawi się sytuacja, w której osoby deklarujące pewien system wartości, postąpią wbrew niemu, to Cię skłoni do otwartego wystąpienia przeciwko grupie, nawet jeśli jesteś bardzo z nią zżyta.

Druga połowa roku zdecydowanie bardziej dynamiczna niż pierwsza. Do 20 czerwca 2013 roku trzeba będzie załatwiać jakieś zaszłości, naprawiać błędy innych, nawet przyzwyczaić się do wielu opóźnień. W lipcu za to wiele sytuacji zostanie rozwiązanych z niezwykłą łatwością, będziesz miała więcej szczęścia w urzędach, a okoliczności nie pozwolą Ci na zbyt długie rozmyślanie o tym, jak postąpić.

Pełnia z 17 listopada wpłynie na Twoje zdrowie, mogą odezwać się dawne kontuzje, czy przewlekłe schorzenia, po żadnym pozorem nie bagatelizuj tego. Z drugiej strony pojawi się ktoś dawno niewidziany i odżyją dawne sentymenty, zapragniesz powrotu do dobrze znanych Ci miejsc. Koniec roku poświęć na sentymentalną podróż w głąb siebie.