Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Strzelec

Horoskop 2013 – Strzelec

Strzelec
23.11-21.12

Trochę dziwny to będzie rok dla Łuczniczek, zniechęcenie, rozczarowanie będzie się przeplatało z inspiracją i uduchowieniem. Pewnie dojdziesz do wniosku, że żadnego z ważnych dla siebie marzeń, nie zrealizowałaś, że to, co robisz jest płaskie i płytkie i masz tego dość. To bardzo dobry czas na całkowite odejście od dotychczasowej drogi życiowej, zrealizowanie podróży życia, zapoznanie się z czymś zupełnie odmiennym od tego, do czego przywykłaś.

Będzie Ci towarzyszył stan pragnienia doświadczenia ideału w życiu, stąd będzie Cię ciągnąć do wszystkiego, co związane z transcendentem. I powinnaś sobie na to pozwolić, nawet, gdy na horyzoncie będą pojawiały się jakieś niezwykle korzyści materialne, nie dojdą one do skutku, zanim nie zaspokoisz swoich pragnień. Mogą być one bardzo kosztowne, mocno odrealnione, ale niezbędne dla Twego późniejszego stanu zadowolenia.

Pod wpływem niezwykłych przeżyć, odkryjesz swoje powołanie, bardzo możliwe, że dojdziesz do wniosku, że powinnaś robić coś zupełnie innego, od tego, czym się zajmujesz, bez wahania podejmij to wyzwanie. Wprawdzie rodzina może się trochę obruszyć, ale kto, jak nie bliscy, powinni dać Ci właściwe wsparcie.

To rok otwierania przed sobą i możliwości i wyobraźni, nów z 3.12 może Cię zastać w przysłowiowej sytuacji, miedzy młotem a kowadłem, dotyczy to sytuacji partnerskich, ale to sytuacja przejściowa i byłoby błędem przyjęcie na siebie jakichkolwiek zobowiązań właśnie w tym czasie.

Za to pełnia ( 17.12) uwrażliwi Cię dodatkowo na to, co w Twoim życiu wymaga zintegrowania, dostrzeżesz też te obszary, w których masz zwyczaj nadmiernego oglądania się na innych. To będzie bardzo ważny moment, początek świadomej realizacji własnej potrzeby obcowania z Boskością. Związane to będzie z systematycznym odchodzeniem od tych przekazów filozoficznych, które wdrukowano Ci w dzieciństwie, a które nie przynależą do Ciebie. Rok 2013 sprawi, że poczujesz się wolną jednostką w zintegrowanym Kosmosie.