Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Koziorożec

Horoskop 2013 – Koziorożec

Koziorożec
22.12-20.01

Cierpliwe Koziorożce należą do żywiołu Ziemi. Typową strategią tego znaku jest ostrożne stąpanie, jako że to prowadzi do celu. Rok 2013 będzie czasem nagród, które niejako osłodzą trudy ostatnich dwóch lat. To definitywne odejście przeszłości, pewne osoby, nawet takie, które towarzyszyły od wielu lat, znikną z życia.

Końcówka roku 2012 dała odpowiedzi na pytania dotyczące uczuć, rodziny, bliskich. Głównym trendem 2013 roku jest dalszy ciąg daleko idącej transformacji. Dla wielu Koziorożców jasnym się stanie to, że należy zerwać trudne i nudne związki, to czas otwierania oczu i wielkiego zdziwienia: „ Jak ja mogłam to znosić przez tyle lat?”. Mówienie” nie” i wewnętrzna dojrzałość idą w tym przypadku w parze. W wielu przypadkach będzie to absolutny koniec z roszczeniami ukochanych osób.

Siostry Kozice nagle zauważą przepaść pomiędzy własnymi pragnieniami, a życiem jakie prowadzą. Rok 2013 zamknie czas zdumiewających przemian, nawet te, które ze sceptycyzmem twierdziły, że kochać nie warto, spotkają na swej drodze Los i nie jest istotne, czy wierzą w Przeznaczenie, czy też nie.

Cały rok 2013 jest czasem zbierania owoców trudów poniesionych w latach poprzednich. I to nic, że pracy będzie więcej niż zazwyczaj, od początku roku zacznie się dobra passa. Zostaniesz doceniona, zauważona, a przede wszystkim będzie towarzyszyć Ci poczucie osobistego spełnienia. Rok 2013 daje olbrzymie możliwości wykorzystania tego, co się już umie, ale oprócz tego, to szansa na bardzo konkretną realizację nowych pomysłów, tym bardziej, że wiele z Was będzie z dużym zadowoleniem podejmowało ryzyko, o którym wcześniej nawet by nie pomyślało.

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej będziecie ufały intuicji, wewnętrznemu głosowi, który może przemówić szczególnie donośnie podczas pierwszego nowiu w roku, 11.01. Wtedy należy uzmysłowić sobie, które z Waszych pragnień wymagają niezwłocznego spełnienia i zrobić to. Nów w znaku Barana ( 10.04) przyniesie niespodziewanie rozwiązanie wielu dylematów, popchnie również te z Was, które zbytnio się ociągały, do wykonania ostatecznych kroków w przyszłość.