Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Wodnik

Horoskop 2013 – Wodnik

Wodnik
21.01-19.02

Oryginalność Wodników wynika z ich abstrakcyjnego myślenia, które jest tak charakterystyczne dla żywiołu powietrza. Rok 2013 przyniesie zmianę dotychczasowych planów. Już jesienią 2012 roku pojawiły się trudności w osiąganiu tego, co miało być zrealizowane, na dodatek przyszłość zawodowa stała się niepewna.

Wodnik jest jakością stałą, trochę to przeszkadza w adaptowaniu nowego trybu życia, jednak już od początku 2013 roku będzie to konieczne. Spotkania sam na sam z innymi ludźmi będą niebywale trudne i w rezultacie będzie to czas rozstań, zerwań, a w najlepszym razie, ponownego przyjrzenia się swoim związkom.

Relacje partnerskie bardziej będą przypominać zmagania dwóch długodystansowców, niż sielankę. Z drugiej strony, Wodniczki uzmysłowią sobie fakt, że miłość nie jest tylko ekscytacją, ale bywa zanurzona w prozie życia. Nie lżej będzie szło w sprawach urzędowych, wrócą jakieś zaległe dokumenty, które trzeba będzie szybko podpisać, udowodnić zawartą w nich treść..

Energetycznie różnie,  trzeba będzie największej elastyczności, zwłaszcza, że sił na wszystkie sprawy, które do tej pory były opanowane, nie starczy. Dlatego zajdzie konieczność skonfrontowania swoich życiowych wyborów, zwłaszcza tych, dotyczących pracy. Szefowie, autorytety urzędowe będą przed Wami stawiali zadania nie do wykonania i to właśnie spowoduje, że Wodniki zaczną krytycznie przyglądać się temu, co robią.

Spojrzenie na lata 2006/7 pozwoli ocenić, czy to, co miało w tym czasie początek, jest nadal ważne. Wiele Wodniczek zapragnie zwrócić się w kierunku duchowości, własnego wnętrza, ewentualnie idei i tematów, z którymi do tej pory nie miały do czynienia. Ponieważ końcówka 2012 roku była czasem harówki, nie zawsze do tego opłacalnej, niektóre z Wodniczek zapragną zmienić zawód, otworzyć własną firmę, tym bardziej, że na wielość pomysłów, śmiałych i odkrywczych nie będą mogły narzekać.

Podczas pełni 27.01 wyjdą na wierzch wszelkie niedogodności ostatnich dwóch miesięcy, poczujecie, że niepotrzebnie trwaliście przy firmie, braliście odpowiedzialność za losy korporacji. Zapragniecie od tego odejść i nów w Waszym znaku z dnia 10.02 przyniesie nieoczekiwane uwolnienie się od wielu nużących sytuacji i otwarcie na nowe doznania. Coś się kończy, coś zaczyna, to zasadnicze hasło 2013 roku.