Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop 2013 – Ryby

Horoskop 2013 – Ryby

Ryby
20.02-20.03

Niezwykłe i magiczne Ryby w 2013 roku wreszcie odważnie zaczną rozwijać swoje umiejętności. To, co do tej pory było nierealne, będzie możliwe, właśnie się zaczyna.

Już w 2012 roku odżywały utajone tęsknoty, pojawiały się niezwykłe namiętności, a głos intuicji był tak wyraźny, jak nigdy dotąd. I trzeba go będzie słuchać. Jeszcze nigdy dotąd nie miały Ryby tak głębokiego kontaktu ze swoim wnętrzem, z Duszą. Ta niezwykłość doznań będzie miała wpływ na wszystko, a zwłaszcza na relacje partnerskie. Ryby zapragną, by były one pełniejsze i niesamowicie głębokie. Dojdą do wniosku, że powierzchowne kontakty to zbyt mało. Zaczną poszukiwać nowego miejsca dla siebie, a kryteria poszukiwań będą inne niż do tej pory, owszem, wygoda się liczy, ale najważniejszy będzie klimat otoczenia.

Pełnia w Waszym znaku, w dniu 25.02,wzmocniona  obecnością Merkurego, Wenus, Marsa i Neptuna, pozwoli na przeżycie czegoś naprawdę niezwykłego, jeszcze raz pojawi się pytanie o prawdziwą miłość i podczas tej pełni swoje relacje zobaczycie w niepowtarzalnym świetle. W roku 2013 tworzycie nowe jakości, takie, jakich pragniecie.

W finansach kompletnie nieprzewidywanie, zwłaszcza działania podejmowane w marcu, kwietniu i czerwcu mogą przynieść straty, zamiast oczekiwanych dochodów. Nów z dnia 11.03 przyniesie inspirację i możliwość uwierzenia w swoje zdolności. Jeśli do tej pory robiłyście coś dla partnera, w czyimś imieniu, to w tym momencie możecie wysunąć się na pierwszy plan. Możecie być zdumione tym, dokąd zawiedzie Was zawierzenie wewnętrznemu prowadzeniu, okaże się, że dzięki temu okoliczności życia stają się niezwykle korzystne, a skomplikowane z pozoru sytuacje, pozwalają na rozszerzanie swoich doświadczeń.

Od roku 2012 , zwłaszcza od lutego Twoja wrażliwość jest nieustannie wzmacniana, na nowy sposób postrzegasz siebie i ludzi wokół. Można powiedzieć, że Wasza świadomość plasuje się poza Ego, stąd tak wielkie zainteresowanie wykażecie dla spraw ludzi pokrzywdzonych, a jedynym kryterium wyboru w dylematach życiowych, będzie wola serca, tzw. wyższa racja nie mająca nic wspólnego z logiką i procedurą.