Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Byków na rok 2018

Horoskop dla Byków na rok 2018

Byk 20.04- 21.05.

Od maja dla wszystkich Byków wieje wiatr odnowy, szykuje się bardzo ekscytujący czas, zwłaszcza dla Byków z początku znaku. Byki zadowolone ze swojego statusu i stabilizacji, poczują lekkie wstrząsy. To będzie czas próby, to, co skostniałe i pachnące myszką, musi zostać zastąpione przez nowe. Dla tych, które nie ufają swojej intuicji, może to być dziwny okres. Uruchomi się u Was czucie, możecie mieć wrażenie, że za dużo wiecie i widzicie. Wasza dewiza na ten rok to: „ ciało wie lepiej”. Stąd też mogą przyjść Wam genialne pomysły dotyczące swojej codziennej diety i codziennych zajęć.

 Pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem dziwnych sygnałów i przeczuć, tylko po to, by w maju upewnić się co do ich trafności. Wszystko, co nowe zostaje uruchomiane właśnie w maju! Należy korzystać z tych impulsów, gdyż one otwierają Was na nową, co najmniej siedmioletnią rzeczywistość. Zaczniecie lgnąć do innych ludzi, starzy znajomi wydadzą się nudni, a nowi nad wyraz atrakcyjni. Wenus w Byku ( od 31.03 )pokaże Wam, jak należy delektować się życiem, być może zaczniecie lekcje śpiewu, tańca lub malarstwa. Merkury, który 13.05 wejdzie do Waszego znaku i nów z 15.05 przekierują Was na nowe obszary ekspresji, pozwolą Wam wyartykułować istotne dla Was kwestie bytowe i życiowe. Jowisz zadba o głębię Waszych doznań psychicznych i duchowych, odważycie się zanurzyć w świecie metafizyki, zrobicie dużo dla własnej samoświadomości. Ten rok będzie dla Was bardzo postępowy, te obszary życia, które są jałowe, choć bezpieczne, porzucicie bez żalu. W życiu prywatnym, nowa miłość, relacja, która okaże się być tą, na która czeka się bardzo długo. Rok 2018 to czas penetrowania własnego wnętrza.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX