Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla znaku Barana na rok 2018

Horoskop dla znaku Barana na rok 2018

Baran 20.03.- 20.04.

Osoby spod znaku Barana, choćby nie wiadomo jak się starały, nie będą w stanie zachować równowagi i balansu w życiu w roku 2018. Pomysły, aby wyrwać coś gruntownie z korzeniami, będą na porządku dziennym. Do maja Uran przebywa jeszcze w Waszym znaku. Da Wam siłę i odwagę do tego, aby wyrzucić z hukiem to wszystko, co przeszkadza Wam w Waszym pędzie. Nie dla Was strategiczne gierki i poczynania. Stawiacie wszystko na jedną kartę. Początek roku przyniesie odnowienie się starych ran i zależności. Do maja należy się od nich odciąć.

 Z trzeźwym umysłem rozpoczynacie rzeczy wielkie, szyte na Waszą miarę. Odważycie się kochać, Wenus będzie Wam towarzyszyć już od 6.03, a to powoduje wzmożenie miłosnych zapałów i otwartość na nowe relacje.

 Sytuacji biznesowych i zawodowych nie należy regulować w żaden sposób w czasie, kiedy cofa się Merkury,  od 22.03- 15.04, czyli w okresie, kiedy energia będzie Was w sposób szczególny mobilizować do zmian.

 Na rozstrzygnięcia przyjdzie czas później, dobrą porą będzie nów w Waszym znaku, 16.04. Przyniesie on Wam skoncentrowanie i otwartą głowę na nowe możliwości. Saturn w Koziorożcu spowoduje przekierowanie uwagi, w maju i czerwcu zadecydujecie, jakie kroki należy podjąć, aby działać w stu procentach po swojemu. Jednak sprawy zawodowe nie powinny przysłaniać życia osobistego. Miesiące letnie należy wykorzystać na pokazanie tego, kto jest dla Ciebie naprawdę ważny. Od listopada planujecie sobie stopniowe zakańczanie przedsięwziętych reform. Uran po raz ostatni przechodzi przez Wasz znak, a dodatkowo jest wspierany przez Jowisza: pozwala na wykraczanie poza znane sobie ramy i sytuacje i to otwierające działanie należy wykorzystać. Jednocześnie pozwoli na szybkie załatwienie zaległych spraw. Święta to zdecydowanie moment odpoczynku, zdecydujcie się na wyjazd, by świeżym okiem docenić możliwości roku 2019.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX