Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Koziorożców na rok 2018

Horoskop dla Koziorożców na rok 2018

Koziorożec 21.12-20.01.

Dla Tych, które urodziły się w pierwszych 7 stopniach znaku Koziorożca, rok 2018 będzie czasem testów i egzaminów.

To wszystko za sprawą Saturna, który znajduje się właśnie w Waszym znaku. Motto Wasze na ten rok to: : sprawdzam. Nie przynosi to dobrej witalności, można powiedzieć, że zakres Waszych działań będzie ograniczony do rzeczy koniecznych i pierwszoplanowych. Trzeba dokładnie wiedzieć, czego się chce i jak ognia unikać przypadkowości.

Podsumowania będą Was dotyczyły przez cały okres panowania Saturna w Koziorożcu. Wiele planów trzeba będzie skorygować, z innych zrezygnować. Będziecie się zastanawiać nad wszystkimi sytuacjami i osobami, które Was osłabiają, czynią życie nijakim i monotonnym. Dopasowanie zasad na nowo i dopasowanie rzeczywistości do własnych możliwości. Ilość możliwości będzie ograniczona. Pierwsza połowa roku będzie zawężająca i blokująca, co na początku wyda się uciążliwe. Trudno też będzie się pogodzić z nietrwałością zasad i priorytetów, które uznałyście za nienaruszalne, tu wszystko podlega testowi. Można zatem pożegnać się z niechcianą pracą, trudnymi relacjami, nietrafionymi wyborami. Koziorożce nie lubią ryzyka, ale jeśli rozpocząć coś nowego, to właśnie w momencie, kiedy stare odchodzi.

Można zatem powrócić do zapomnianej pasji, nauczyć się czegoś zupełnie nowego, odkryć dla siebie nowe, mniej uciążliwe obszary samorealizacji. Planowanie każdego kroku okaże się nad wyraz intratne już w roku 2019, a, to, co było trudnym rozstrzygnięciem w 2018, w 2019 będzie strzałem w dziesiątkę. Do maja będą towarzyszyły Wam rozterki, miesiące letnie pokażą celowość wcześniejszych decyzji. Niezwykła koncentracja będzie dotyczyła stycznia, Merkury od 11.01 umożliwi Wam konkretne i realne rozeznanie w sytuacji, do 18.01 przebywa w Waszym znaku Wenus, ona pozwoli na obiektywne przyjrzenie się relacjom. Pierwszy nów w roku- 17.01 wyznaczy cele na cały rok 2018.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX