Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Strzelców na rok 2018

Horoskop dla Strzelców na rok 2018

Strzelec 22.11- 21.12.

To będzie dynamiczny rok w dużej części poświęcony porządkowaniu. Wasz władca, Jowisz, przebywa w znaku Skorpiona, decyduje zatem o generalnych porządkach w życiu. Już od początku roku 2018 możecie mieć wrażenie gruntownej penetracji Waszej psychiki. Nie warto decydować pochopnie, pod wpływem chwili czy nastroju. Wielokrotne sprawdzanie i układanie indywidualnego podejścia do świata na pewno się opłaci. Układ, w którym jesteście, mówi o zakończeniach, zamykaniu się na niektóre znajomości.

Zaowocuje to mniejszą ilością kontaktów. Wiosnę i lato 2018 należy traktować wyzwaniowo, płynie co prawda w Was gorąca krew, ale tym razem należy zachować dystans. Najtrudniejsza nauka to cierpliwość, przyda się ona w sytuacjach niecodziennych i zaskakujących. Osoby spod znaku Strzelcai uwalniają się przede wszystkim od złudzeń, sytuacji utrudniających rozwój własnego ja. Na pewno pierwsza połowa roku będzie czasem ograniczonej energii, coś jakby mniej benzyny w baku. I właśnie dlatego należy realizować tylko to, co ma szanse na trwałość i szczęśliwy ciąg dalszy. Czasem mniej znaczy więcej  i tę zasadę należy stosować w ciągu całego roku. Nieprzyjemne będzie kończenie znajomości, filtrujemy swoje relacje i odcinamy te, które już nie dają wsparcia.

Dopiero 31.10 Merkury wchodzi do Waszego znaku- rozmowy, transakcje i rozstrzygnięcia tylko do 16.11. Również w listopadzie, 8.11 Jowisz wchodzi do znaku Strzelca, to ważne wydarzenie, w tym momencie można poczuć ulgę i gwałtowne przyspieszenie, zwielokrotnienie możliwości. Aby z nich skorzystać, trzeba mieć pozamykane długo ciągnące się kwestie życiowe, przede wszystkim partnerskie. Dla singli to najlepszy czas, by znaleźć drugą połówkę, dla par, czas naprawiania relacji. Nów z 7.12 wskaże te dziedziny, w których można się wykazać, to może być coś w rodzaju odkrycia tematyki, która będzie lifemotivem  roku 2019.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX