Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Ryb na rok 2018

Horoskop dla Ryb na rok 2018

Ryby 18.02 – 20.03.

Solarne Ryby nadal w tym roku pozostaną pod wpływem ich władcy Neptuna i Chirona. Również Jowisz będzie pozytywnie tranzytował ich znak, a Saturn uściśli konieczność zadawania niewygodnych pytań. To za sprawą Saturna Ryby zechcą się dowiedzieć, czy ich własne, dotychczasowe wybory, są tymi właściwymi. Planety w znakach wodnych wzmacniają intuicję i przeczucia. Nie ucieknie się od porządkowania, a warto to zrobić, bo luty i marzec obdarzą Wasz znak olbrzymią energią i wytrwałością.

 Do tego Wenus, planeta miłości, wchodzi do  znaku Ryb 11.02, to podkręci temperaturę w relacjach i podpowie, co dla romantycznych Ryb jest naprawdę istotne w związkach. Niewykluczone też niesamowite oczarowanie kimś zupełnie nowym. Podczas nowiu w Waszym znaku ( 17.03)dostrzeżecie możliwość zmiany perspektywy. To dobre dwa miesiące, na to, aby wyrzucić ze swojego życia przebrzmiałe elementy: jeśli praca okaże się zbyt monotonna, można pokusić się o jej zmianę.

 W maju można odczuć mniej werwy i entuzjazmu, dlatego trzeba się oszczędzać. Poczucie własnej wartości będzie istotną kwestią, którą można podreperować lub powiększyć ,uczestnicząc w zajęciach tanecznych. Miesiące letnie- lipiec i sierpień to zaangażowanie się w introspekcję, sprawy związane z dzieciństwem i dorastaniem.

 Jesienią jesteście gotowe wziąć  życie we własne ręce, nawet w tych jego aspektach, gdzie do tej pory towarzyszyło Wam wahanie i rozterki. W miłości wyzwania i pytanie, czy człowiek, obok którego się budzę, jest tym właściwym? Końcówka roku to znowu przypływ sil witalnych. W listopadzie można odczuć lekkie zdezorientowanie, na szczęście tylko chwilowe. Grudzień nakazuje precyzję, każda decyzja wymaga dokładnego wykończenia. Mniej sentymentów, więcej zdrowego egoizmu, to motto roku 2018!

Copyright © Britta Glodde www.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX