Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Wodników na rok 2018

Horoskop dla Wodników na rok 2018

Wodnik 20.01 – 18.02.

Ten rok okaże się przełomowym dla osób spod znaku Wodnika. To czas, gdy nie tylko marzymy, ale też możemy wcielić marzenia w rzeczywistość. Dyscyplina i pełne zaangażowanie mogą sprawić cuda.

Pierwsza połowa roku zapowiada się jako ekstremalnie dynamiczna, można zmienić dom, jako że poszukujesz właściwego dachu nad głową. Można też zmienić pracodawcę. To ważne, zasadnicze kwestie, które należy doprecyzować w tym roku.

18.01 Wenus wchodzi do Twojego znaku, postaraj się uporządkować swoje autentyczne relacje w życiu. Uporządkować, nie znaczy wygładzić, tylko określić. Nie pomoże Ci w tym pełnia z zaćmieniem z 31.01. Ona tylko wskaże relacje bardzo już nadwyrężone. Nów w Twoim znaku, dokładnie 15.02, pozwoli Ci na wnikliwe zdiagnozowanie  życiowych zadań.

Mars od 26.06 zaczyna się cofać w Twoim znaku, trwa to do 27.08.2018 roku. Zanim cokolwiek zrobisz, pomyśl dwa razy.

Zaćmienie z dnia 27.07 skupi się na Twoim życiu osobistym. Zaufaj swojemu instynktowi i pozbądź się wątpliwości, które masz już od dawna.

 Czas od sierpnia do października zapowiada się niezwykle korzystnie, wtedy też należy  podjąć największe ryzyko w życiu. Stare życiowe wzorce i powielane role rozpuszczają się powoli. Rok 2018 zapamiętasz jako ten, w którym straciłaś\łeś i chłód i dystans. Wróci do Was myśl o starej przyjaźni, teraz przekształcającej się w coś wyjątkowego, tej okazji nie możesz przegapić.

 Osoby z końca znaku nadal będą pod wpływem Urana, który budzi buntowniczkę, czy rewolucjonistę do działania. Walka o wolność tym razem się powiedzie, mimo początkowego oporu otoczenia. Przebudowujesz swoje życie. Zmiany w nadchodzącym roku będą tym bardziej radykalne, im mocniej tłumiłaś/łeś w sobie i swój rzeczywisty potencjał i potrzebę bliskości z kimś, kto jest równie unikalny, jak Ty.

 

Copyright © Britta Glodde www.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX