Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Bliźniąt na rok 2018

Horoskop dla Bliźniąt na rok 2018

Bliźnięta 21.05.- 21.06.

Rok 2018 nie będzie dla Bliźniąt czasem beztroskiego świętowania. Pierwsza połowa roku będzie wypełniona różnorodnymi zadaniami, które natychmiast trzeba będzie zrealizować. To za sprawą Saturna i Plutona, które ze znaku Koziorożca będą nieharmonijnie aspektować Wasze Słońce. Lekkości poczynaniom nie doda również Jowisz. Naciski tychże planet sprawią, że nic, co do tej pory uzyskane, nie będzie odpowiadało Waszym marzeniom.

 Pytanie: „ Na co mnie stać?” będzie intensywnie zadawane  aż do lipca. Dywagacje dotyczą kierunku, który należy obrać, pomysłów będzie wiele, jak to u Bliźniąt. Kusząca okaże się perspektywa otwarcia lub założenia czegoś własnego, wyrwania się spod dominacji autorytetów. Ważne spotkania należy realizować od 9.06, kiedy to Wenus wejdzie do Waszego znaku, tym bardziej, że nów z 3.06 podpowie parę sensownych i konstruktywnych realizacji własnych możliwości.

Płynność wypowiedzi pojawi się wraz z Merkurym, który 21.05 wejdzie do znaku Bliźniąt. On pomoże w przeproZobacz wpiswadzeniu każdej, nawet najtrudniejszej rozmowy. Serdeczność w relacjach i wzmocnienie finansów będzie zauważalne w drugiej połowie roku. Kwestią zasadniczą roku 2018 będzie odpowiedź na pytanie, co zrobić z własną energią. Jedno jest pewne, rozproszenie nie będzie dobrym doradcą, za to konsekwencja i wytrwałość zostaną sowicie wynagrodzone.

 To, co zostanie wypracowane przez Was do lipca, przyniesie trwałe rezultaty na przyszłość. W maju dobrze jest zaplanować sobie krótki odpoczynek, szczególnie ważne jest to przed urodzinami. Jesień to czas na sprawy sercowe, może być naprawdę ekscytująco, a to za sprawą Jowisza, który w listopadzie zagości w przychylnym dla Bliźniąt znaku Strzelca. Należy skorzystać z niezwykle ożywczej i odkrywczej energii Urana, który jeszcze w tym roku bombarduje Was niestandardowymi pomysłami i rozwiązaniami. Końcówka roku pozwoli na delektowanie się osiągnięciami, zapewni również spokój emocjonalny.

Copyright © Britta Glodde www.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX