Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Raków na rok 2018

Horoskop dla Raków na rok 2018

Rak 21.06- 22.07.

Ubiegły rok był dla Raków niezwykle korzystny: więcej, lepiej dalej. Obfitował w możliwości i okoliczności, których dawno nie było. Ten napęd pozostanie jeszcze przez chwilę w roku 2018.

 Jowisz rezyduje w znaku Skorpiona i ofiarowuje wiele radości i sposobności do realizacji swych zamysłów. Szczególnie ważna będzie pierwsza połowa roku, pod warunkiem, że zostaną przez Ciebie ustalone priorytety. To kwestia istotna,  gdyż Pluton i Saturn spoglądają na Ciebie ze znaku Koziorożca, a ich główną zasadą jest: „ najpierw rzeczy najważniejsze”, bez Twoich ulubionych sentymentów.

Maj, czerwiec, lipiec, to miesiące, kiedy trzeba będzie zakasać rękawy, by samodzielnie, z dużą radością realizować swoje marzenia.

 W maju Wenus zagości w znaku Raka. Ona pomoże uporządkować sprawy sercowe, pokaże prawdziwy wymiar uczuć i solidnych przyjaciół. Wszystko, co piękne w życiu, jej właśnie podlega, dlatego, jeśli chcemy wypromować siebie w dziedzinie sztuki, estetyki, czy układów międzyludzkich, wykorzystajmy jej możliwości. Podobnie Merkury będzie w Waszym znaku od 12.06, zaufajmy wtedy instynktowi i mówmy, co nam leży na sercu. Natomiast nów z 13.07 zamyka pewien okres w życiu. Bądźcie uważni  12.07 i traktujcie ten dzień jako ostrzeżenie.

Dzięki uściślającemu wpływowi Saturna, można ten rok potraktować jako budowę silnych fundamentów na przyszłe lata. Istotne jest, aby rozplanować swoje siły. Najtrudniejszy będzie luty z wichrzycielskimi zapędami i pomysłami kompletnie nierealnymi, wtedy też może Cię dopaść lekkie zwątpienie. Do sierpnia należy załatwić wszystkie najistotniejsze sprawy, pod koniec roku będzie mniej sił i możliwości, aby działać równie intensywnie. Najlepiej czas późnej jesieni wykorzystać na urlop, zafundować sobie odprężające spa czy odpoczynek z medytacją.

 

Copyright © Britta Glodde  www.britta-glodde.de  Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.  Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde

www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX