Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Lwów na rok 2018

Horoskop dla Lwów na rok 2018

Lew 22.07-23.08.

Życie jeszcze raz od nowa proszę!”. To motto dla Lwów w roku 2018.

 Jowisz od początku roku aspektuje nieharmonijnie Wasz znak, do tego jeszcze dojdzie inspirujący, ale i niepokojący wpływ Plutona i Saturna. Będzie nerwowo z lekkim brakiem koordynacji. Szczególnie początek roku wywoła wiele zawirowań. Życie zawodowe wymagało będzie i taktu i taktyki, a to nie są mocne strony Lwów! Im mniej mówicie, tym lepiej. Do kwietnia w sprawach zawodowych należy zachować twarz pokerzysty.

 W życiu emocjonalnym, osobistym, kompletnie na odwrót. Cierpliwość może zostać zupełnie wyczerpana, w stałych związkach zbyt wiele dzieli, a za mało łączy. Najbardziej spektakularne doświadczenia czekają na Lwy pod koniec roku, kiedy Jowisz wejdzie do znaku Strzelca i spowoduje to, że sprawy uczuć rozwiążą się same, co nie oznacza, że obejdzie się bez konfliktów.

 Rozmowy o lepsze warunki finansowe należy rozpocząć pod koniec czerwca, kiedy Merkury wchodzi do Waszego znaku. Niczego nie podpisywać podczas jego ruchu wstecznego! Wenus obudzi marzenia o romantycznych relacjach w połowie czerwca, wtedy łatwo o zauroczenie. Nów w znaku Lwa przypada na 11.08, wtedy jeszcze raz należy przeanalizować ważne relacje w życiu. Z decyzjami wiążącymi poczekać do jesieni. Jesień przyniesie więcej lekkości i sprzyjających okoliczności. Pozwoli na intensywność i głębię uczuć, jakiej dawno nie było, wtedy posłuchajmy głosu intuicji i serca, tak ważnego organu dla Lwic i Lwów.

 Jowisz daje szerokie horyzonty i rozległość wizji, dlatego końcówka roku będzie, paradoksalnie, czasem nowych początków, zrozumienia tego, czego można jeszcze wymagać od życia. Listopad i grudzień przyniosą od dawna oczekiwaną harmonię w relacjach z bliskimi sercu osobami. Pobyt Urana w znaku Barana okaże się oryginalną podpowiedzią koniecznych zmian, które będą dawały kres stagnacji i blokadzie własnych możliwości.

Copyright © Britta Glodde www.britta-glodde.de  Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.  Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde

www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX