Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Panny na rok 2018

Horoskop dla Panny na rok 2018

Panna 23.08- 23.09.

Saturn wchodzący do przychylnego Wam znaku Koziorożca spowoduje możliwość tworzenia nowej rzeczywistości w życiu. Końcówka roku 2017 zapowiedziała konieczność zmian, kolejny rok przyniesie ich realizację. Do harmonijnych wpływów Saturna dołącza się Jowisz i to za jego sprawą pierwsza połowa roku stanie się  niezwykle przyjemną i  przytomną wspinaczką w górę.

Dodatkowo Neptun tranzytuje Wasz znak ze znaku Ryb. To powoduje pociąg do samodoskonalenia przy jednoczesnym urzeczywistnianiu ambicji w roku 2018.

 Panny mają szczególną zdolność do detali i dlatego pierwsze miesiące roku należy przeznaczyć na dopracowanie szczegółów konkretyzowania aspiracji. Wspomnianej już wspinaczce w górę, zarówno w sensie dosłownym, jak również metaforycznym,  będzie towarzyszyć uwalnianie  się od zbędnego balastu i poczucia winy. To czas pofolgowania sercu, swoim uczuciom, zatem w relacjach trzeba zdobyć się na spontaniczność i nie tkwić tam , gdzie zieje nudą. Ktoś, z przestrzeni artystycznej,  z kim miałyście w przeszłości niezwykle głęboki kontakt, pojawi się na nowo i wzbudzi i ekscytację i potrzebę rewizji uczuć.

  Pierwsza połowa roku to zauważanie tego, co w życiu koi, co powoduje relaks i odprężenie. Jedynym wyjątkiem będzie luty, kiedy to należy ostro zawalczyć o swoje prawa, a nawet przeciąć więzy. Koniec lata i początek jesieni to spokojne i rzeczowe przyglądanie się faktom. Jednocześnie to ostatni sygnał na zmiany. Niektóre z Was mogą przerwać prace, inne zrezygnują ze zbyt duszącego , a zarazem płytkiego partnerstwa. Merkury do znaku Panny zawita 6.09, ważne są dyskusje i rozmowy w duchu faktów. Wenus już w lipcu będzie wspierać Wasze  wybory uczuciowe, liczy się kolejność uczuć, to,  kogo kocha się najbardziej, znowu usłyszy się dawno zapomniany głos serca. Nów 9.09 będzie początkiem ostatecznych zmian i czas do końca października należy wykorzystać jako szczególnie temu sprzyjający.

 

Copyright © Britta Glodde  www.britta-glodde.de  Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.  Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde

www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX