Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Horoskop dla Wagi na rok 2018

Horoskop dla Wagi na rok 2018

Waga 23.09- 23.10.

Najintensywniejsze działania dla wszystkich Wag będą pochodziły od Saturna, który rezyduje już w znaku Koziorożca. Nakaże on oszczędniej żyć i ponownie przyjrzeć się swoim układom.

 Zwłaszcza wszelkie relacje i kooperacje zawodowe będą poddawane wątpliwościom. Dotychczasowe układy staną się nieopłacalne, a oczekiwania wobec Ciebie, Wago, zbyt wygórowane. Szykuje się swoista izba wytrzeźwień po  optymistycznym czasie ostatniego roku. Czujność w układach i czujność w finansach, ciężko będzie w tym roku utrzymać dotychczasowy poziom finansowy bez wprowadzenia licznych, rewolucyjnych nawet zmian. To ostatni moment, aby móc wykreować siebie jako indywiduum i dać się ponieść innowacyjnym ideom i pomysłom.

 Zdecydowanie należy wykorzystać pierwszą połowę roku na to, by trzeźwo ocenić przychodzące oferty współpracy. Lepiej nadstawić ucho na te propozycje, które z jednej strony są innowacyjne, z drugiej, pozwolą Ci na pełną samodzielność. W marcu zabraknie Ci wyczucia, sytuacje wokół Ciebie będą mało klarowne, zatem nie daj się zmanipulować.

 W maju i sierpniu postaraj się wykorzystać sprzyjającą koniunkturę, maj bardziej na finanse, sierpień na romanse, jako że Wenus 6.08 wchodzi do Twego znaku, zatem ognistość relacji gwarantowana. Wagi w tym roku intensywnie zaangażują się w dowartościowanie siebie, co zaowocuje szeregiem konkretnych i nietuzinkowych projektów. To rok, w którym można pokusić się o przewodzenie, postawienie siebie w pozycji autorytetu. Nów z 9.10 przyspieszy zmiany w relacjach, natomiast wiążące rozmowy zagwarantuje w czasie od 23.09 do 5.10 Merkury. Końcówka roku z Jowiszem w tle pozwoli przyspieszyć sfinalizowanie długo omawianych projektów, jak również sformalizować dotychczasowe ważne  układy.

Copyright © Britta Gloddewww.britta-glodde.de Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde. Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX

Copyright © Britta Glodde
www.britta-glodde.de

Ilustracje pani Britty Glodde zostały umieszczone na stronie astrolilith.eu, za uprzejmą zgodą Britty Glodde.

Kalendarz z grafikami Britty Glodde https://goo.gl/fR1jJX