Ewa Kornafel
+48 515 288 427
kosmogram@onet.eu

Warsztaty – 12 sierpnia 2013 – Kraków – „Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie…”

Warsztaty – 12 sierpnia 2013 – Kraków – „Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie…”

Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie

Człowiek jako zintegrowana przestrzeń ciała, ducha i psychiki, harmonia wewnętrzna i stan psycho – fizyczny.
O zmianie postrzegania istoty ludzkiej.

12. sierpnia 2013, g. 18.00 ;  Astrovita, Kraków, ul. Zacisze 14

Cena: 20 zł

Pobyt władcy mórz i oceanów – Neptuna w znaku Ryb przynosi odmienne stany świadomości dla wszystkich mieszkańców planety. Uruchomia on głęboką potrzebę poznania tajemnic rządzących naszym bytem, a to z kolei wymusza konieczność zauważenia przez ludzi, pojawiających się, konkretnych dolegliwości psychosomatycznych. Wrażenie, że Ludzkość choruje pogłębi się wraz z pojawieniem się coraz to innych wirusów i ich mutacji. Od wielu lat, człowieka i procesy w nim zachodzące, pojmuje się na sposób mechanistyczny. Organizm ludzki jest traktowany jako zbiór części bardziej lub mniej użytkowych, które prawie zawsze można wymienić i czymś zastąpić. Metody medycyny konwencjonalnej nie przyjmują jako niezaprzeczalnego faktu istnienia duchowości każdej jednostki.

Wzrastające w szybkim tempie choroby „duszy” dają asumpt do rozważań na tematy granic wytrzymałości człowieka… Ilość osób popadających w depresje i różnego rodzaju nerwice uświadamia nam, że czas zakończyć racjonalne, w gruncie rzeczy, dość niehumanitarne i nieefektywne sposoby radzenia sobie z problemami. Neptun w Rybach w bardzo subtelny sposób zmusi nas do zainteresowania się sobą jako całością ściśle połączoną. To triumf filozofii zakładającej, że człowiek to nie tylko ciało. Z tym „odkryciem” jest związany dynamiczny rozwój medycyny niekonwencjonalnej od zawsze postrzegającej człowieka jako holistyczną całość.

Zapisy:

Joanna Grabeus
tel.: 609-546-292
e-mail: grabeus@poczta.fm

 

***
Ponadto, od października br. planowane są warszaty astrologiczne Ewy Kornafel: PRO FEMINA skierowane będą do kobiet, a na Warsztaty astrologii dla zaangażowanych zapraszamy osoby zainteresowane poznaniem i interpretacją horoskopów znanych ludzi, którzy mieli znaczący wpływ na dzieje ludzkości.
Szczegóły podamy wkrótce…Więcej na: www.astrolilith.eu

Współpraca: www.astrovita.pl , www.ezoter.pl .

Zapraszamy!
Poniżej załączamy kilka zdjęć z poprzedniego lipcowego wykładu Ewy Kornafel.
Fot. Joanna Grabeus